Zavřít reklamu

Ačkoliv nám jihokorejský Samsung ještě oficiálně nesdělil, kdy nám představí nový smartphone Galaxy S9, je více než jasné, se se jeho představení kvapem blíží. S blížícím se představením však jdou ruku v ruce i úniky, které chystaný telefon doprovází. Na našem webu jsme vám ty nejžhavější v minulých týdnech a měsících neúnavně servírovali a na podobnou notu navážeme i dnes.

Nejnovější informace o modelech Galaxy S9 a S9+ přichází až z daleké Číny. Tamní zdroje prý zjistily, na jaké varianty úložiště se můžeme u chystaných modelů těšit. Krom úložiště nám prozradily i velikosti RAM pamětí. Pokud jste však doufali, že se konečně dočkáme obří 512 GB varianty, nejspíš budete částečně zklamaní.

Konec podpory paměťových karet?

Podle zdrojů bychom se měli u klasické verze Galaxy S9 dočkat 4 GB RAM paměti a variant 64 GB a 256 GB. Oproti letošku tak přibude varianta s větší úložnou kapacitou, což je však samo o sobě poměrně zajímavé. Zavedení větší úložné varianty by totiž mohlo znamenat odstranění podpory paměťových karet, které Samsung ještě u loňských modelů podporoval. Tuto teorii navíc podporuje i fakt, že bychom se měli v případě většího Galaxy S9+ dočkat krom 6 GB RAM a 64 GB vnitřního úložiště i variant se 128 GB, 256 GB a na některých trzích dokonce i 512 GB. Rozšiřující paměťové karty by tak neměly smysl ani u tohoto modelu.

Těžko v tuto chvíli říci, zda se nové informace zakládají na pravdě či nikoliv. Faktem však je, že jsme již podobná tvrzení před nějakým časem slyšeli a jako nereálná se nám nezdála již tehdy. Přistoupil by však Samsung skutečně na zrušení podpory paměťových karet, díky kterému je mnohými uživateli vychvalován? Nechme se překvapit.

Galaxy S9 Concept Creator FB

Zdroj: sammobile

Dnes nejčtenější

.