Galaxy S9 má nabídnout několik velikostí úložiště, možná zmizí i podpora paměťových karet

|
Kategorie:Smartphony
Diskuze

Ačkoliv nám jihokorejský Samsung ještě oficiálně nesdělil, kdy nám představí nový smartphone Galaxy S9, je více než jasné, se se jeho představení kvapem blíží. S blížícím se představením však jdou ruku v ruce i úniky, které chystaný telefon doprovází. Na našem webu jsme vám ty nejžhavější v minulých týdnech a měsících neúnavně servírovali a na podobnou notu navážeme i dnes.

Nejnovější informace o modelech Galaxy S9 a S9+ přichází až z daleké Číny. Tamní zdroje prý zjistily, na jaké varianty úložiště se můžeme u chystaných modelů těšit. Krom úložiště nám prozradily i velikosti RAM pamětí. Pokud jste však doufali, že se konečně dočkáme obří 512 GB varianty, nejspíš budete částečně zklamaní.

Konec podpory paměťových karet?

Podle zdrojů bychom se měli u klasické verze Galaxy S9 dočkat 4 GB RAM paměti a variant 64 GB a 256 GB. Oproti letošku tak přibude varianta s větší úložnou kapacitou, což je však samo o sobě poměrně zajímavé. Zavedení větší úložné varianty by totiž mohlo znamenat odstranění podpory paměťových karet, které Samsung ještě u loňských modelů podporoval. Tuto teorii navíc podporuje i fakt, že bychom se měli v případě většího Galaxy S9+ dočkat krom 6 GB RAM a 64 GB vnitřního úložiště i variant se 128 GB, 256 GB a na některých trzích dokonce i 512 GB. Rozšiřující paměťové karty by tak neměly smysl ani u tohoto modelu.

Těžko v tuto chvíli říci, zda se nové informace zakládají na pravdě či nikoliv. Faktem však je, že jsme již podobná tvrzení před nějakým časem slyšeli a jako nereálná se nám nezdála již tehdy. Přistoupil by však Samsung skutečně na zrušení podpory paměťových karet, díky kterému je mnohými uživateli vychvalován? Nechme se překvapit.

Zdroj: sammobile

Diskuze

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články