Zavřít reklamu

Vůbec první betaverze nového Androidu Oreo jsme se u Galaxy S8/S8+ dočkali začátkem listopadu. Poslední pátá verze přišla před několika málo dny. Podle společnosti Samsung se však konec beta testování konečně nachýlil a společnost je tak připravena vypustit finální verzi nového systému.

K ukončení beta testování dojde přesně 15. ledna. Vypuštění finální verze je pak očekáváno někdy koncem měsíce. Tato zpráva znamená jediné – Android Oreo byl konečně vyladěn do takové podoby, aby bylo možné jeho oficiální vypuštění pro veřejnost.

Zajímavostí je především také fakt, že jsme se stejného scénáře dočkali i minulý rok při testování Androidu Nougat. I zde jsme se dočkali celkem 5 beta verzí, které pak byly následovány veřejným vypuštěním finální verze. Tradičně by se nového systému jako první měly dočkat mezinárodní verze s procesorem Exynos, ty budou následovat americké modely s procesory Qualcomm. Pokud však máte operátorskou verzi telefonu, pak se může čekání ještě o nějakou chvíli prodloužit, většinou se nové verze systému jako první dočkají telefony z volné distribuce.

android oreo

Zdroj: PhoneArena

Dnes nejčtenější

.