Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Vánoce jsou za námi a pokud jste pod stromečkem našli chytrý telefon, tablet, hodinky či jakékoli jiné elektronické zařízení, které je potřeba dobíjet, pak vám zanedlouho obzvláště v jarních a letních měsících bude přijde vhod i záložní zdroj energie v podobě powerbanky. Na jednu takovou tu dnes ve spolupráci s Gearbest pro vás máme slevu. Konkrétně se jedná o Xiaomi Power Bank 2 s kapacitou 10 000 mAh.

Powerbanka kromě v mnohém dostačující kapacity disponuje jedním klasickým USB portem, který podporuje rychlé nabíjení. Port totiž nabízí výstup 5,1V při 2.4A, nebo 9V při 2A, maximálně však výkon 15 W. Nechybí pochopitelně ani port pro nabíjení samotné powerbanky, přičemž se jedná konkrétně o micro-USB s podporou rychlého nabíjení až 9V při 2A. Mezi portem a tlačítkem pro zapnutí se ještě nachází čtveřice diod informující o zbývající kapacitě baterie.

Samotná powerbanka váží 215 gramů, což je vzhledem ke zmíněné kapacitě skutečně slušná hmotnost. Ani rozměrově neurazí (13 x 7,1 x 1,41 cm) a díky svým zaobleným hranám skvěle padne do ruky. Zájemce jistě potěší i řada přepěťových ochran a přibalený micro-USB kabel.

Vzhledem k ceně neplatíte daň ani clo.

Xiaomi Power Bank 2 FB

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

*Slevový kód platí jen na stříbrnou variantu powerbanky a má omezený počet využití. V případě velkého zájmu je tedy možné, že kód nebude po krátké době od zveřejnění článku již fungovat.

Dnes nejčtenější

.