Ultratenkou powerbanku Xiaomi s kapacitou 10000 mAh teď koupíte jen za 255 Kč

Tisková zpráva: Vánoce jsou za námi a pokud jste pod stromečkem našli chytrý telefon, tablet, hodinky či jakékoli jiné elektronické zařízení, které je potřeba dobíjet, pak vám zanedlouho obzvláště v jarních a letních měsících bude přijde vhod i záložní zdroj energie v podobě powerbanky. Na jednu takovou tu dnes ve spolupráci s Gearbest pro vás máme slevu. Konkrétně se jedná o Xiaomi Power Bank 2 s kapacitou 10 000 mAh.

Powerbanka kromě v mnohém dostačující kapacity disponuje jedním klasickým USB portem, který podporuje rychlé nabíjení. Port totiž nabízí výstup 5,1V při 2.4A, nebo 9V při 2A, maximálně však výkon 15 W. Nechybí pochopitelně ani port pro nabíjení samotné powerbanky, přičemž se jedná konkrétně o micro-USB s podporou rychlého nabíjení až 9V při 2A. Mezi portem a tlačítkem pro zapnutí se ještě nachází čtveřice diod informující o zbývající kapacitě baterie.

Samotná powerbanka váží 215 gramů, což je vzhledem ke zmíněné kapacitě skutečně slušná hmotnost. Ani rozměrově neurazí (13 x 7,1 x 1,41 cm) a díky svým zaobleným hranám skvěle padne do ruky. Zájemce jistě potěší i řada přepěťových ochran a přibalený micro-USB kabel.

Vzhledem k ceně neplatíte daň ani clo.

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

*Slevový kód platí jen na stříbrnou variantu powerbanky a má omezený počet využití. V případě velkého zájmu je tedy možné, že kód nebude po krátké době od zveřejnění článku již fungovat.

Diskuze

  Dobrý den. Pokaždé když se snažím nakoupit něco přímo přes odkaz uvedený v článku, například zde uvedenou power banku, stránka Gearbest mi stále vnucuje přihlášení, když kliknu do pole pro zadání promo kódu. Í přesto že jsem se předtím již x-krát přihlásil. Prakticky tedy nelze využít žádný z vašich promo kódu. Mám S8+, setkal se s tím ještě někdo? Díky.

  Reagovat

  Tento problém nemám. Ale když sem si chtěl včera powerbanku objednat, tak po vložení promo kódu se cena zvýšila a napsalo mi to něco ve smyslu, že byl promo kód již vyčerpán (škoda že tak rychle).

  Reagovat

  Dobrý den, přesně jak píšete, pro uplatnění kódu je potřeba se přihlásit. Jakmile se přihlásíte je nutné vložit kód znovu, pak už by měl být uplatněn. Alespoň nám to tak funguje.

  Reagovat

  Stále funguje, jen v článku chybí, že je tam poštovné, takže výsledná cena je 12,26 USD. Tak uvidíme, jestli to za měsíc přinde 🙂

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články