Populární chytrý náramek Xiaomi Mi Band 2 koupíte díky naší slevě za 425 Kč

S chytrými hodinkami a náramky se v posledních letech doslova roztrhl pytel. Celému tomuto odvětví nekraluje nikdo jiný než Apple, ale cestu na výsluní neměl jednoduchou, protože musel porazit vládnoucí Fitbit. Ten je mu i nadále v patách a hned za touto dvojicí si nenápadně brousí zuby čínské Xiaomi. To uspělo hlavně díky svému chytrému náramku Mi Band, který se prodával skutečně za hubičku. Xiaomi proto neusnulo na vavřínech a nabídlo zákazníkům druhou verzi svého trackeru, který anuluje všechny nedostatky svého předchůdce, ale stále je za skvělou cenu. A právě na Xiaomu Mi Band 2 tu dnes pro naše čtenáře máme slevový kupón, díky kterému je možné náramek zakoupit za 425 Kč.

Xiaomi Mi Band 2 je fitness náramek, který v minimalistickém designu nabízí všechny funkce, jenž běžný uživatel očekává. Ocení ho nejen aktivní sportovci, ale i obyčejní uživatelé. Mi Band 2 se pyšní OLED displejem, pod kterým je zabudované tlačítko. Na displeji si kromě času můžete nechat za pomoci zmíněného tlačítka zobrazit i další údaje jako počet nachozených kroků, spálené kalorie, tep a další.

Mezi další důležité vlastnosti náramku patří prachuvzdornost a voděodolnost IP67. Co se funkcí týká, nabízí Mi Band 2 krokoměr, měření kvality spánku, měření tepu, akcelerometr, notifikace hovorů a aplikací a řadu dalších. Náramek je kompatibilní s Androidem 4.4 a vyšším a iOS 7.0 a vyšším, s vaším smartphonem ho spárujete skrze Bluetooth 4.0. Kromě toho nabízí upozornění na příchozí hovor, SMS a notifikace z vybrané pětice aplikací. Nechybí mu ani funkce, kdy se displej automaticky rozsvítí po zvednutí náramku k očím. Nicméně tím největším je výdrž, Mi Band 2 je totiž schopný na jedno nabití vydržet i něco málo přes měsíc.

Tip: Pokud zvolíte některou z voleb registrované přepravy (Registered Air Mail) a budete nuceni zaplatit daň a popřípadě i clo, pak můžete po Gearbestu požadovat plnou kompenzaci veškerých poplatků. Stačí jen kontaktovat středisko podpory, doložit doklad o zaplacení skla a vše vám bude následně proplaceno.

Poznámka: Na produkty se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám některý produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

*Slevový kód má omezený počet využití. V případě velkého zájmu je tedy možné, že kód nebude po krátké době od zveřejnění článku již fungovat.

Diskuze

  Proboha to jsou kecy…
  Cenu jsem raději nezkoumal (vůbec by mě nepřekvapilo, když by sleva nebyla žádná), ale jen tak namatkou vyberu jednu vlastnost… Vydrž měsíc? Od kdy? Náramek mám a zvládne cca 2 týdny, což je doba, kterou uvádějí na všech eshopech i recenzích.
  Zalezte si zákazníky klamat někam jinam.

  Reagovat

  Náramek jsme testovali v redakci a měsíční výdrž měl. Údaj je tedy na základě naší osobní zkušenosti. Záleží samozřejmě na tom, jak často rozsvěcíte displej a hlavně kolikrát si měříte tep. Pokud často, pak samozřejmě může být výdrž nižší.

  Reagovat

  Náramek mám a výdrží opravdu měsíc a perličku mám že jsem hodně v září stratil a po čtyřech dnech když přestalo pršet jsem šel stejnou trasu a našel ho. A šlapal jako dříve. Za mně super.

  Reagovat

  Za mě naprostá spokojenost, vydrží kolem 25 dní a to mám avizované hovory, sms, WhatsApp, messenger a po aktualizaci i cyklotrasy. Skvěle spolupracuje s mobilem, budí mě – nemám co vytknout.

  Reagovat

  Dva kusy v košíku. Cena 45,98 USD. Vložen kód a cena se změnila na 58,27.

  Prima job. Takhle super veřejně okrádat čtenáře webu je rarita.

  Mějte se a ty peníze si užijte.
  Ne ode mě.

  M.

  Reagovat

  Slevový kód lze uplatnit jen na jeden náramek. Pokud chcete 2, musíte je objednat zvlášť. To jste ale mohl sám vyzkoušet a nebylo třeba nás osočovat. My čtenářům slevy jen zařizujeme, Gearbest rozhodně nevlastníme a tudíž nenastavuje fungování jejich systémů.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články