Zavřít reklamu

Aktualizace: Přidán slevový kupón, díky kterému je možné powerbanku zakoupit se slevou 100 Kč. Kupón je omezen na 50 použití a po vyčerpání se automaticky zneplatní.

Tisková zpráva: Vánoce jsou ve své podstatě za námi a pokud jste pod stromečkem našli chytrý telefon, tablet, hodinky či jakékoli jiné elektronické zařízení, které je potřeba dobíjet, pak vám zanedlouho obzvláště v jarních a letních měsících bude přijde vhod i záložní zdroj energie v podobě powerbanky. Na jednu takovou tu dnes ve spolupráci s Gearbest pro vás máme slevu. Konkrétně se jedná o Xiaomi Power Bank 2C, která se chlubí úctyhodnou kapacitou 20 000 mAh.

Powerbanka kromě slušné kapacity disponuje také dvěma klasickými USB porty, které podporují rychlé nabíjení. Oba porty totiž nabízí výstup 5,1V při 2.4A, nebo 9V při 2A, nebo 12V při 1.5A, a tak splňují i standard Quick Charge 3.0 od Qualcommu. Nechybí pochopitelně ani port pro nabíjení samotné powerbanky, přičemž se jedná konkrétně o micro-USB s podporou rychlého nabíjení až 9V při 2A. Pod portem se ještě nachází čtveřice diod informující o zbývající kapacitě baterie.

Samotná powerbanka váží 328 gramů, což je vzhledem ke zmíněné kapacitě skutečně chválihodná hmotnost. Ani rozměrově neurazí (14,95 x 6,96 x 2,39 cm) a díky svým zaobleným hranám skvěle padne do ruky. Zájemce jistě potěší i řada přepěťových ochran a přibalený micro-USB kabel.

Xiaomi Power Bank FB

*Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.