Některé kusy Galaxy S8 trápí záhadný problém s displejem, který se po uzamčení znovu rozsvítí

Do roku 2018 nevstupuje Samsung zrovna radostně. Poté, co jsme vás včera informovali o problému s bateriemi u modelu Galaxy Note8, který se při úplném vybití již nedá zapnout, totiž začala na světlo světa prosakovat další velká nepříjemnost. Někteří uživatelé se totiž na internetových diskuzích zmiňují o velmi zvláštním chování jejich loňských vlajkových lodí po zamknutí displeje.

Celý problém spočívá v tom, že se displej telefonu po jeho uzamčení a tedy i zhasnutí po nějaké chvíli opět rozsvítí. Uživatelé, kterých se tento problém týká, pak na telefonu pozorují neustále se opakující vypínání a zapínání obrazovky či pouze zapnutí obrazovky, které se již automaticky nevypne. Oba případy se však nepříjemně podepisují na výdrži baterie, která je kvůli tomuto problému znatelně menší.

Video zachycující tento problém:

V tuto chvíli není jasné, zda se začal Samsung tímto problémem již zabývat či nikoliv. Žádné oficiální stanovisko z jeho úst totiž zatím nepadlo. Je však možné, že se problémem již zabývat začal. Prohlášení, které totiž vydal před pár dny v souvislosti s problémy již zmíněných modelů Galaxy Note8, totiž bylo poměrně nejasné a jihokorejský gigant v něm mohl problém modelů Galaxy S8 a S8+ nepřímo potvrdit.

A co vy? Setkali jste se u svých loňských vlajkových lodí s podobným problémem, nebo se celá tato zápletka týká jen pár nebožáků v zahraničí? Určitě se o to s námi podělte do komentářů.

Zdroj: phonearena

Diskuze

  Zdravim. Mne se to stava, kdyz manualne telefon vypnu, tak se zapne, oznami mi, ze se vypne za 5 sec. Manualne opet vypnu a obcas dobry. Obcas mi sviti v kapse 🙁

  Reagovat

  Spíš mě trápí, že po každém zapnutí (restartování) telefonu mě upozorňuje nějaká zpráva AutoPreconfig na Nový poskytovatel služeb, přitom nevím o žádné změně. Informace o nutnosti wipe a továrního nastavení mě trochu znepokojují…

  Reagovat

  Mám podobný problém z ničeho nic se mi pouští aplikace zprávy.. Nevím čím to je pouští se to když je telefon uzamčený a i když používám telefon.

  Reagovat

  Mne to robí keď je telefón zapnutý na internetových dátach. Čas od času sa rozsieti display a zase zhasne sám od seba a žiadne notifikácie skrátka nič. Nikto mi nevie poradiť čo by to môhlo spôsobovať až teraz tento článok mi objasnil situáciu.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět