Zavřít reklamu

Ačkoliv je nový Galaxy Note8 po celém světě velmi vychvalován a označován za naprostou špičku mezi chytrými telefony, čas od času se i u něj najde malá závada. Někteří jeho uživatelé si totiž stěžují na to, že se jim telefon po vybití znovu již nezapne.

Na zahraničních fórech Samsungu se začaly v posledních týdnech objevovat příspěvky nešťastných uživatelů, jejichž nové phablety jim po vybití baterie vypověděly službu. Telefony prý nenaskočí ani po připojení do různých nabíječek či při různých pokusech spustit telefon v nouzovém režimu. Jediné, co z něj uživatelé vykřešou, je symbol nabíjení vybité baterie, která se však vůbec nenabíjí čí zahřátí zad telefonu.

I když není v tuto chvíli jasné, jaká je příčina tohoto problému, jihokorejský gigant už o něm podle svého prohlášení ví a snaží se jej  rychle vyřešit. Zda se problém týká hardwaru či softwaru ale ve své krátké zprávě neuvedla.

Důvod k panice rozhodně není

Uvidíme, jak se tedy bude celý problém v následujících dnech vyvíjet. Pokud se však nad koupí Note8 rozhodujete, rozhodně by vás neměly tyto řádky odradit. Zaprvé jsou tyto problémy hlášeny z velká čísti v USA a zadruhé jich je v porovnání s prodanými kusy Note8 opravdu mizivé procento. Za výrobní vadu, která se nevyhne prakticky žádnému světovému výrobci, jej tak kritizovat úplně nemůžeme.

Galaxy Note8 FB 2

Zdroj: sammobile

Dnes nejčtenější

.