Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Společnost Xiaomi již před časem rozšířila pole své působnosti i na nositelnou elektroniku. Dnes vám představujeme chytré hodinky Huami Amazfit. Co se skrývá pod sportovním designem s kulatým ciferníkem?

Xiaomi Huami Amazfit nabízí v základu prakticky vše, co od chytrých hodinek očekáváte – od poměrně široké škály funkcí až po vyměnitelné pásky. Hodinky díky odolnosti třídy IP67 bez problémů ustojí koupání, sprchování či vydatnější déšť, do potápěčských dobrodružství se s nimi ale raději nepouštějte. S pomocí hodinek Xiaomi Huami Amazfit můžete sledovat svůj srdeční tep, uběhnutou vzdálenost, spálené kalorie, rychlost, převýšení a další důležité parametry.

Dotykový displej hodinek s rozlišením 320 x 300 px a úhlopříčkou 1,34 palce slibuje skvělou čitelnost i na přímém slunci. Hodinky pohání dvoujádrový procesor s frekvencí 1,2 GHz, Xiaomi Huami Amazfit disponují 512MB RAM paměti a interním úložištěm o kapacitě 4GB. Samozřejmostí je Wi-Fi a Bluetooth konektivita, GPS, snímač tepu nebo zobrazování notifikací z propojeného smartphonu. Hodinky umožňují jednoduché a rychlé kopírování hudby do vnitřního úložiště a propojení s Bluetooth headsetem. Hodinky jsou kompatibilní s Androidem 4.4 a novějším a iOS 8.0 a novějším. Jazyk hodinek lze z čínštiny přepnout na angličtinu. V pasivním režimu vydrží hodinky 11 dní, při běžném používání 5 dní a v režimu nepřetržitého GPS sledování 35 hodin. Hodinky mají keramický rámeček, odolný proti poškrábání.

Čtenáři Samsung Magazine mají možnost zakoupit chytré hodinky Xiaomi Huami Amazfit na webu GearBest se slevou $14, tedy zhruba 300 Kč. Stačí zadat kód NyearCZ02.

Technické specifikace:

  • Značka: Xiaomi
  • RAM: 512MB
  • ROM: 4GB
  • Voděodolnost: IP67
  • Kompatibilita: Android 4.4, iOS 8.0
  • Ciferník: Dotykový displej, rozměry ciferníku 4,5 x 4,5 x 1,2 cm
  • Balení: 1x hodinky Xiaomi AMAZFIT, 1x USB nabíjecí kabel, 1x manuál v angličtině

*Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Xiaomi Huami AMAZFIT FB

Dnes nejčtenější

.