Rozšiřte kapacitu svého telefonu pomocí 64GB Samsung microSD karty, která je nyní ještě levnější

Komerční sdělení: Ačkoli kapacita uložiště smartphonů od Samsungu za poslední roky značně narostla, stále mnohým z nás nestačí, a tak přichází na řadu microSD karty, které ji jsou schopny značně rozšířit. Samsung naštěstí umožňuje rozšířit úložiště u drtivé většiny svých telefonů, a tak nastává jen otázkam jakou ideální kartu zvolit. Samotný Samsung nabízí skutečně kvalitní a rychlé microSD karty a na jednu z nich, konkrétně na 64GB variantu, tu dnes pro naše čtenáře máme slevu.

Přidanou hodnotou karty je odolnost vůči vodě, vysokým teplotám, magnetům a rentgenovému paprsku. Potěší i poměrně slušné hodnoty rychlostí čtení a zápisu – 100 MB/s při čtení a 60 MB/s při zápisu. Díky tomu tak není problém na kartu zapisovat Full HD videa a samozřejmě i fotky, aplikace, filmy a jiné soubory.

Specifikace:

Typ karty: Micro SDXC
Kapacita: 64 GB
Třída: Class 10
Rychlost čtení: 100MB/s
Rychlost zápisu: 60MB/s
UHS Speed Class: UHS-3
Podpora nahrávání 4K videa: Ne
Certifikáty: CE,FCC

*Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Diskuze

    Pozor, dle obrazku gearbest je modelove oznaceni karty MB-MC64D, coz znaci ze je to starsi model se zapisem jen 20MB/s, model pro rok 2017 ma oznaceni MB-MC64G a zapis je az 80MB/s.

    Obe karty jsou ale Samsung Evo Plus 64GB takze pozor na to pri koupi!

    Reagovat

    Díky za upozornění. Obrázky bych se příliš neřídil, Gearbest mohl k novému produktu dát snadno staré obrázky v domnění, že se nic nezměnilo. Řídil bych se především popsanými specifikacemi. Pravou ale je, že opatrnosti není nikdy dost.

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články