Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Bezpečnost našich domů je pro mnohé z nás na předních příčkách pomyslného žebříčku. Proč si tedy v dnešní době nevybavit domácnost chytrým příslušenstvím, které nám kontrolu bezpečnosti značně zpříjemní a urychlí. Pomoct k tomu může Xiaomi mijia, tedy kit s chytrými doplňky pro zabezpečení domácnosti. A právě na ten tu dnes pro naše čtenáře máme slevu, po které vychází jen na 870 Kč.

Xiaomi mijia obsahuje dohromady tři hlavní bezpečnostní prvky – senzor pro kontrolu oken a dveří, bezdrátový přepínač a multifunkční bránu, skrze kterou se veškeré prvky připojují. Brána však zastupuje nejenom funkci mostu, ale umí také přehrávat internetové rádio, poslouží jako noční osvětlení na chodbě (až 16 milionů barev, možnost upravit jas) a můžete ji využít i jako zvonek k domovním dveřím, kdy si dokonce do ni můžete přidat skrze Android telefon vlastní zvonění nebo si dokonce nějaké nahrát.

Senzory pro kontrolu oken a dveří jsou v balení rovnou dva páry. Kromě svícení a zvonění při otevření dveří nebo oken umí senzory také nahrávat video a bleskově vás upozornit, pokud někdo otevře okna nebo dveře, které by otevřené být neměly. Senzory jsou malé a můžete je umístit buďto na futra nebo okenice. Baterie v nich vydrží 2 roky.

Na závěr tu máme bezdrátový přepínač, který slouží především ke snadnému a rychlému aktivování přednastavených funkcí. Jedním tlačítkem tak například můžete upozornit všechny v domě, že se mají dostavit na snídani, nebo aktivovat vybrané chytré spotřebiče, či zapnout noční osvětlení.

Tip: Pokud při vyběru přepravy zvolíte volbu “EU Registered”, tak byste neměli platit daň ani clo. GearBest během přepravy zaplatí poplatky za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.

Xiaomi mijia
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

*Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Související články

Dnes nejčtenější