Zavřít reklamu

Drony se v posledních letech staly tak populární, že si je požizují nejenom profesionálové, ale také běžní uživatelé, kteří se s nimi chtějí ve volném čase vyřádit. Pokud i vy byste si rádi pořídili dron, ale nechcete za něj hned na začátek utratit zbytečně velkou částku, máme pro vás tip na jeden zajímavý kousek. Ve spolupráci s Gearbest vám přinášíme slevový kupón na dron TIANQU XS809W, který po slevě vychází jen na 845 Kč.

TIANQU XS809W je skladáca quadrokoptéra – ramena lze manuálně složit, díky čemuž je dron po složení velký přibližně jako klasická 1,5-litrová PET lahev a snadno se tak vejde do batohu. Dron se skrze transmitr připojuje ke smartphonu, přes který se během letu ovládá. Na jedno nabití vydrží dron létat přibližně 10 minut a baterie se do plné kapacity dobije zpět za hodinu.

Dron disponuje 2-megapixelovou kamerou, díky které můžete v reálném čase na smartphonu sledovat pohled z výšky 70-100 metrů. Dále nabízí několik režimů letu, kdy například dokáže stát na jednom místě ve vzduchu, letět naplánovanou trasu, naklánět se podle náklonu telefonu nebo třeba se vrátit na předem zadané místa a mnoho dalšího.

Pokud necháte jako sklad zvolený EU-5, tak to znamená, že objednáváte zboží z českého skladu Gearbestu, kdy nemusíte platit další daň ani clo a navíc máte zvoží doma do 2-5 pracovních dnů.

Specifikace

  • Hmotnost dronu: 160 g
  • Velikost dronu (složený): 17,5 x 13 x 6 cm (bez vrtulí)
  • Velikost dronu (rozložený): 21,5 x 21,5 x 6 cm (bez vrtulí a chráničů)
  • Velikost dronu (rozložený): 36,5 x 36,5 x 6 cm (včetně vrtulí a chráničů)
  • Požadavky pro aplikaci: Android 2.2 a novější, iOS 5.1.1 a novější
  • Obsah balení: 1x dron (včetně baterie), 1x transmitr, 1 x USB kabel, 4x náhradní vrtule, 4x chránič na vrtuli, 1x šroubovák, 1x anglický manuál
Drone TIANQU XS809W FB

Související články

Dnes nejčtenější

.