Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Ve spolupráci s GearBest vám pravidelně přinášíme tipy na různé zajímavé zboží z jejich nabídky. Tentokrát si představíme smartphone Vernee X, který zaujme především svým designem v podobě displeje s minimálními rámečky, dvojicí duální fotoaparátů, funkcí rozpoznání obličeje a v neposlední řadě i cenou

Vernee X je další z řady bezrámečkový smartphonů, které v poslední měsících doslova atakují trh. Shodou náhod se jedná o nejčerstvější přírůstek do této kategorie, který údajně začíná být v Číně poměrně populární. Možná za to může částečně i onen nadstandard v podobě zadního i předního duálního fotoaparátu a funkce Face ID, tedy rozpoznání obličeje.

Telefon se chlubí obřím 6palcovým displejem s rozlišením 2160 x 1080. Postranní rámečky jsou skutečně tenoučké. Horní rámeček je pak o něco širší, protože v sobě skrývá dva fotoaparáty s rozlišením 13MP + 5MP a blesk. Na zádech se pak vyjímá druhý duální fotoaparát s rozlišením 16 MP + 5 MP a spolu s ním zde najdeme druhý blesk a také čtečku otisků prstů.

Smartphone jinak disponuje 8-jádrový procesor MTK6763 s taktem jádra 2,0 GHz a grafickým procesorem Mali-G71 MP2 , dále pak operační pamětí RAM o velikosti 6 GB, úložištěm s kapacitou 128 GB rozšířitelným o paměťovou kartu až o dalších 128 GB. Potěší i obří baterie s kapacitou 6 200 mAh (na jedno nabití vydrží 3 dny), Bluetooth 4.0 a Wi-Fi 802.11a/b/g/n. Za zmínku stojí i podpora dvou SIM karet a pak hlavně podpora nejrozšířenější české 4G/LTE frekvence 800 MHz (B20). Na závěr nechybí Android 7.1 s podporou češtiny, USB-C port nebo podpora rychlého nabíjení. V balení pak kromě telefonu, kabelu, adaptéru a manuálu najdete i ochranné pouzdro, fólii na sklo a redukci z USB-C na 3,5mm jack.

Tip: Pokud při vyběru přepravy zvolíte volbu “Belgium Registered”, tak byste neměli platit daň ani clo. GearBest během přepravy zaplatí poplatky za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.

*Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Vernee X FB

Dnes nejčtenější

.