Zavřít reklamu

Již mnohokrát jsme vás na našem webu informovali o tom, že se Samsung rozhodl představit chystaný Galaxy S9 dříve, než tomu bylo u jeho předchůdců v letech minulých. Před pár dny nám sice náladu pokazilo zjištění, že to s brzkým představením nebude až tak horké a nedočkáme se jej již v lednu, dnešní zprávy nám ale alespoň částečně pokaženou náladu napraví.

Zdroje jihokorejských médii tvrdí, že se představení dočkáme již na konci února na Mobile World Congres 2018 v Barceloně. S tímto tvrzením pak dnes přišla i agentura Bloomberg, která se dá označit za velmi spolehlivý zdroj, který se plete jen málokdy. Do diářů si tedy zapište datum 26. 2. až 1. 3. 2018. Právě v těchto dnech bychom se totiž měli představení dočkat. Pokud však chcete být ještě o něco přesnější, zvýrazněte si hned první den kongresu. Představení nové vlajkové lodě se totiž dá očekávat právě první den veletrhu.

Představením v posledních únorových dnech by Samsung potvrdil dosavadní zvěsti o dřívějším představení telefonu, jelikož by je světu ukázal o téměř měsíc dříve. Loňský Galaxy S8 se například ukázal až v březnu a do prodeje se vydal v dubnu.

Kosmetické úpravy

Krom možného data představení nových vlajkových lodí ve své zprávy Bloomberg prakticky nic nového neprozradil. I jeho zdroje totiž tvrdí, že se žádných velkých změn u nových smartphonů nedočkáme. Jediné, co stojí po vizuální stránce za zmínku, je rozhodně duální fotoaparát na zádech telefonu. To, zda se jej dočkáme u obou modelů či jej Samsung vnukl pouze většímu “plusku”, však zatím netušíme.

Galaxy-S9-render-Benjamin-Geskin FB

Dnes nejčtenější

.