Zavřít reklamu

Ačkoliv je displej u Samsungu Galaxy S8 opravdu krásný a rozléhá se takřka přes celou přední obrazovku, drobné nedostatky v podobě horního a spodního rámečku přeci jen má. Když jsme se proto před pár týdny dozvěděli, že se Samsung chystá u budoucího Galaxy S9 zapracovat spíše na vylepšeních než velkých inovacích, považovali jsme zúžení rámečků za takřka hotovou věc. Podle nejnovějších zpráv to však vypadá, že jsme se přepočítali.

Na našem webu jste si mohli již mnohokrát počíst o tom, o kolik se displej u chystaného Galaxy S9 oproti letošnímu Galaxy S8 zvětší. Dokonce i sám Samsung tuto variantu s největší pravděpodobností zkoumal a byl přesvědčen, že ji do svých nových smartphonů implementuje. Jak se však zdá, kvůli nezdaru musel nakonec od této myšlenky upustit. Podle dobře informovaných zdrojů totiž displej nového Galaxy S9 neprošel některými testy a jelikož už Jihokorejce tlačí čas, museli sáhnout po osvědčeném displeji z Galaxy S8, respektive minimálně po jeho rozměrech a většině jeho vlastností.

Těžko v tuto chvíli říci, zda se informace zakládají na pravdě či nikoliv. Pokud by tomu tak však bylo, nový Galaxy S9 nepřinese krom změn spojených s fotoaparátem a čtečky otisků prstů po designové stránce takřka nic nového. To by však nebylo na druhou stranu skoro na škodu. Jasně, větší displej by byl rozhodně lepší než ten stávající. I ten letošní však dosahuje takových rozměrů a kvalit, že si s ním uživatelé ještě nějaký ten pátek bez problému vystačí.

s9-bezel-front-720x395

Zdroj: sammobile

Dnes nejčtenější

.