Zavřít reklamu

Premiéra nové řady Galaxy A (2018) je za dveřmi, a tak frekvence uniků týkající se těchto modelů začíná nabírat obrátek. Dnes v poledne jsme vás informovali o manuálu zveřejněném přímo Samsungem, který prozrazuje hned několik novinek, jež nás u nových smartphonů střední třídy čekají – například i to, že dostanou označení Galaxy A8 a A8+ po vzoru vlajkových modelů. Nyní se větší z obou telefonů ukazuje v celé své kráse na novém hands-on videu a dozvídáme se o něm tak další podrobné specifikace a zajímavosti.

V první řadě se potvrzuje, že se Samsung rozhodl Indinity displej dostat i do svých smartphonů střední třídy, ačkoli rámečky nejsou tak úzké jako u Galaxy S8, S8+ nebo Note8. Nicméně ani to nazbránilo, aby zmizelo tradiční hardwarové tlačítko, které bylo nahrazeno softwarovým, a aby se čtečka otiskl přemístila na záda telefonu, konkrétně pod fotoaparát. Zajímavé jsou i dvě přední kamery, které umožní fotografovat selfie fotky v portrétním režimu (zaostřené popředí a rozmazané pozadí fotografie).

Co se specifikací týká, tak telefon se pochlubí úctýhodnými 6 GB RAM, 64 GB úložištěm, 16-megapixelovým zadním fotoaparátem s optickou stabilizací obrazu a schopností nahrávat Full HD videa, 16 MP + 8 MP předními fotoaparáty, odolností proti prachu a vodě, baterií s kapacitou 3 500 mAh a nakonec i funkcí rozpoznání obličeje pro odemknutí zařízení.

Galaxy A8 2018 leak FB

Dnes nejčtenější

.