Zavřít reklamu

Ve spolupráci s internetovým obchodem Gearbest pro vás pravidelně připravujeme nejrůznější slevové akce, a to jak na mobilní telefony, tak i na nejrůznější příslušenství a vychytávky. Dnes jsme si pro vás přichystali zajímavou akci hned na čtyři produkty od Xaomi a nechybí mezi nimi ani populární chytrý náramek Mi Band 2, který díky slevovému kódu koupíte teď jen za 290 Kč.

Xiaomi Mi Band 2 je fitness náramek, který v minimalistickém designu nabízí všechny funkce, jenž běžný uživatel očekává. Ocení ho nejen aktivní sportovci, ale i obyčejní uživatelé. Mi Band 2 se pyšní OLED displejem. Mezi jeho další důležité vlastnosti patří prachuvzdornost a vodotěsnost IP67. Co se funkcí týká, nabízí Mi Band 2 krokoměr, měření kvality spánku, měření tepu, akcelerometr, notifikace hovorů a aplikací a řadu dalších. Náramek je kompatibilní s Androidem 4.4 a vyšším a iOS 7.0 a vyšším, s vaším smartphonem ho spárujete prostřednictvím Bluetooth. Monochromatický OLED displej ukazuje kromě času i vzdálenost, kroky, spálené kalorie, srdeční tep nebo stav baterie. Kromě toho nabízí upozornění na příchozí hovor, SMS a notifikace z vybrané pětice aplikací.

Xiaomi-Mi-Band-2-FB

Mi Band 2 ale není jediný produkt od Xiaomi, pro který tu dnes máme slevový kód. Jen za $269,99 (cca 5 800 Kč) můžete zakoupit smartphone Xiaomi Mi Note 2, stačí zadat kód XmasCZ01. Za $19,99 (cca 430 Kč) pak se slevovým kódem XmasCZ04 pořídíte Xiaomi Mi Smart WiFi, tedy multifunkční bránu, se kterou můžete ovládat světla, přehrávat skladby apod. Na závěr si můžete pořídit úplnou maličkosti – Xiaomi Portable USB LED Light, tedy lampičku do USB portu za $0,99 (cca 21 Kč), pro získání slevy stačí zadat kód XmasCZ06.

Tip: Pokud jako přepravu zvolíte volbu “Belgium Line” případně “EU Registered”, pak nebudete platit daň ani clo. GearBest během přepravy zaplatí vše za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.

Poznámka: Na produkty se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám některý produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Dnes nejčtenější

.