Zavřít reklamu

Ačkoliv je chytrá asistentka Bixby na vlajkových lodích jihokorejského Samsungu poměrně krátkou dobu, dočkala se již mnoha různých vylepšení. Samsung však v tomto trendu podle nejnovějších informací rozhodně nepoleví a v následujících týdnech svou Bixby zas o něco málo vylepší.

Vylepšením, na které jsme vás v prvním odstavci lákali, je přidání podpory španělštiny. Ta je totiž ve světě opravdu hojně využívaná a jejím přidáním udělá Samsung směrem k uživatelům mnoha zemí opravdu velký krok. Přidání čtvrtého jazyka od představení Bixby navíc značí, že bychom se mohli dočkat dalších jazyků v poměrně krátkém časovém intervalu. S trochou štěstí by se pak mohla mezi nimi objevit i kýžená čeština.

bixby-spanish-5-720x492

Španělština, která by se měla v následujících týdnech objevit, je zatím ve fázi testování a o její existenci víme jen díky screenshotům displejů zahraničních uživatelů, které se podařily získat webu sammobile. I ten je však přesvědčen, že se podpory nového jazyka dočkáme velmi brzy. Je podle něj však vcelku pravděpodobné, že jej Samsung začne uvolňovat postupně a tím pádem je těžké říci, v jaké vlně se jej dočkáme i my a popřípadě celý svět.

Je již podpora češtiny na dohled?

Snad je tedy chystaná španělská Bixby předzvěstí dalších mnoha jazyků, které pod rukama jihokorejských vývojářů vznikají. Pokud se však Samsung chce se svou asistentkou skutečně prosadit, nejspíš mu nic jiného, než vypuštění podpory co možná nejvíce jazyků v co nejkratším čase, nezbývá. Češtinou by si však zaručeně mnoho uživatelů v našich luzích a hájích získal. Konkurenční Siri od Applu totiž česky stále neumí a některým fanouškům Applu už kvůli tomu dochází trpělivost.

Bixby FB

Dnes nejčtenější

.