Zavřít reklamu

Na našem webu jsme vás již exkluzivně informovali o tom, jaké barevné varianty nám Samsung při představení svého chystaného Galaxy S9 nabídne. Jelikož se však svět netočí jen kolem vlajkového modelu Samsungu a mnoho našich čtenářů je zvědavých i na to, jaké barvy Samsung vnukne  inovovaným modelům Galaxy A8, tedy přejmenovaným A3, A5 a A7, zapátrali jsme a jejich barvy zjistili.

I barvy nových Galaxy A8 prozradily zdroje serveru sammobile. Jelikož je však tento web opravdu spolehlivý a informace na něm se zakládají díky kvalitním zdrojům z velké části na pravdě, je na místě vám informace od jejich zdroje předat.

Podle zdrojů se tedy můžeme těšit na klasickou černou, zlatou a s největší pravděpodobností i na orchideově šedou, kterou známe z modelů Galaxy S8. Jihokorejský gigant se totiž údajně snaží své telefony s Infinity displeji alespoň částečně sjednotit a řady Galaxy S a Galaxy A tak propojit krom displeje i barvami.

Takto budou modely Galaxy A8 vypadat: 

Těžko v tuto chvíli říci, zda se i v případě série Galaxy A dočkáme postupného představování nových barevných variant na určitých trzích. Tuto výsadu měly totiž doposud spíše jen ty nejlepší vlajkové lodě. Jelikož se však dočká “áčková” řada velkých změn a jak jsem již uvedl výše, Samsung ji chce se svou prémiovou řadou Galaxy S co nejvíce prolnout, podobným krokům bychom se nejspíše nedivili.

Nechme se však překvapit, zda se zvěsti o barevných variantách za pár týdnů skutečně vyplní či nikoliv. Pokud by se tomu tak však skutečně stalo, určitě bychom se nezlobili. Na druhou stranu se však nemůžu zbavit pocitu, že v tomto výčtu chybí světlá varianta, která by uspokojila milovníky stříbrné či bílé. To, zda je na čase se s touto variantou alespoň pro rok 2018 rozloučit či nikoliv, však ukáže až čas.

Galaxy A5 2018 FB

Dnes nejčtenější

.