• Smartphone
 • TV/Audio
 • Návody
 •  
  SanDisk A1
  Galaxy S9 Note8 Oreo
  iStores.sk

  Vybavte si svůj obývák. GearBest zlevňuje chytré televize a další až o 60 %

  Tisková zpráva: Vánoce jsou jako dělané na to, udělat sobě nebo někomu ze svých blízkých radost užitečným dárkem. Z technologií to bývají často smartphony, ale svou popularitu si drží i chytré televize a další příslušenství do obývacího pokoje. A právě na produkty, které vybaví obývák do posledního koutu má nyní GearBest velké slevy. Pojďme se tedy podívat na ty nejzajímavější z nich.

  V nabídce najdete téměř všechno od chytrých televizí a projektorů, přes reproduktory a soundbary, až po příslušenství v podobě redukcí, stojanů nebo 3D brýlí. Kompletní přehled těch nejzajímavějších slev naleznete přímo zde. Pojďme si ale vyzdvihnout konkrétní produkty, které nás v redakci zaujaly.

  První z nich je 32″ televize Xiaomi Mi TV 4A s HD rozlišením, která je nyní jen za $230 (cca 4 900 Kč). Pro náročnější je tady další chytrý televizor od Xiaomi s uhlopříčkou 43 palců a Full HD rozlišením, který je aktuálně za $390 (cca 8 400 Kč). Některé naopak zaujme chytrý reproduktor Xiaomi za $79 (cca 1 700 Kč), který můžete ovládat hlasem, dotazovat se na počasí, nastavovat budík, časovač atd. A na závěr by někomu mohl padnout do oka Mi TV Box za $70 (cca 1 500 Kč), který připojíte k televizi a on ji promění v chytrou, jelikož nabádne nejaktuálnější verzi Android TV a výkoný procesor, díky čemuž si můžete na televizi zahrát i hry z Google Play.

  Tip: U produktů, u kterých je to možné,  vyberte jako přepravu volbu “Priority Line” případně “Belgium Registered”, nebudete tak platit daň ani clo. GearBest během přepravy zaplatí vše za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.

  Poznámka: Na produkty se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám některý produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět

  Další články