Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Ve spolupráci s internetovým obchodem Gearbest pro vás aktuálně pravidelně připravujeme nejrůznější slevové akce, a to jak na mobilní telefony, tak i na nejrůznější příslušenství a vychytávky. Tím vám tak dáváme tipy nejenom na zajímavé produkty, ale také na dárky pod vánoční stromeček. Dnes jsme si přichystali zajímavou akci na smartphone Xiaomi Redmi Note 4, který můžete zakoupit jen $150, což po přepočtu dělá 3 200 Kč.

Redmi Note 4 je phablet střední třídy, který ale potěší svou obstojnou výbavou, obzvlášť vezmeze-li v potaz cenu, za kterou je možné jej pořídit. Vpředu se vyjímá 5,5palcový displej s Full HD rozlišením (1920 x 1080), pod kterým se nachází trojice senzorových tlačítek. Nad displejem kromě klasických senzorů najdeme 5-megapixelový fotoaparát. Čtečka otisků prstů se schovává na zádech, kde kromě ní najdeme i 13-megapixelový fotoaparát s autofokusem a bleskem.

Uvnitř telefonu tiká 8-jádrový procesor Snapdragon 625 s taktem jádra 2,0 GHz a grafickým jádrem Adreno 506 , sekundují mu 4 GB RAM a pro ukládání dat zde poslouží 64 GB úložiště, které je ješrě možné rozšířit až o 128 GB pomocí paměťové karty. V případě potřeby můžete namísto paměťové karty do telefonu vložit druhou SIM kartu (micro SIM + nano SIM). Baterie se pak chlubí úctyhodnou kapacitou 4 100 mAh. Nechybí ani Bluetooth 4.2, Wi-Fi 802.11ac, 3,5mm sluchátkový jack, GPS nebo podpora v Česku nejrozšířenější 4G/LTE frekvce 800 MHz (B20). Pro uživatele je připraveno rozhraní MIUI 8, tedy nadstavba postavená na Androidu, ve které si můžete nastavit i češtinu.

Aktualizace: Výše uvedený odkaz a slevový kupón se vztahuje jen na černou variantu telefonu. Pokud se vám více zalíbil  Redmi Note 4 ve zlatém provedení, pak si jej můžete zakoupit přímo zde. Po zadání kódu CZSKBLFRIPRE01 v košíku pak získáte slevu, díky které zlatá varianta vyjde jen na $147,99, což je po přepočtu jen 3 165 Kč.

Aktualizace 2: Slevový kód pro černou variantu telefonu je již neplatný. Důvodem je velká míra zájmu a uplatnění kódu. Bohužel GearBest má pro každý nespecifikovaný počet možnosti využití a po dovršení tohoto čísla se kód automaticky zneplatní. Kupón pro zlatou variantu ale stále platný je.

Tip: Pokud při vyběru přepravy zvolíte volbu “Belgium Registered”, tak nebudete platit daň ani clo. GearBest během přepravy zaplatí vše za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.

Xiaomi Redmi Note 4 FB

*Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Dnes nejčtenější

.