Zavřít reklamu

O chystaném Samsungu Galaxy S9, který nám Jihokorejci s největší pravděpodobností představí už příští rok v lednu, toho už víme po hardwarové stránce poměrně hodně. Víme už dokonce i to, jakých změn se dočkáme z pohledu designu. Doposud jsme však netušili, v jakých barvách nám jej Samsung nabídne. I to je však díky redaktorům ze sammobile už víceméně jasné.

Podle zdrojů již zmíněného webu si budeme moci vybírat hned ze čtyř barev, které pak eventuálně další barevné varianty doplní. První čtverka by však měla být jasná – černá, zlatá, modrá a nově i purpurová. Poslední jmenovaná varianta by se měla lehce podobat před pár dny představené červené, bude však daleko tmavší, díky čemuž by měla představovat jakýsi mezistupeň mezi červenou z S8 a tmavě modrou z Note8. Zlatá, černá a světlo modrá by se pak měla podle všeho shodovat s nynějšími verzemi.

Těžko v tuto chvíli říci, zda se informace o barevných variantách zakládají na pravdě či nikoliv. Vzhledem k tomu, jaké ohlasy červená varianta modelu S8 vzbudila a celkově tomu, jaký je o nové barevné varianty mezi zákazníky zájem, bychom se však těmto barevným provedením nedivili. Otázkou tak zůstává, zda je Samsung skutečně uvolní naráz či je bude na trh uvolňovat postupně, jak tomu v posledních letech bývá. Na druhou stranu však musíme počítat i s variantou, že se purpurové a potažmo i některé jiné barevné varianty nedočkáme vůbec. Skvělým příkladem může být konkurenční Apple a jeho iPhone X, který měl být podle mnoha světových analytiků obarven do zlaté.

Galaxy-S9-bezels FB

Související články

Dnes nejčtenější

.