Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Ve spolupráci s GearBest vám pravidelně přinášíme tipy na různé zajímavé zboží z jejich nabídky za lákavé ceny. Dnes tu pro vás máme smartphone Oukitel MIX 2, jehož hlavní předností jsou minimální rámečky okolo displeje, nadupané parametry a pak hlavně cenovka necelých 5 000 Kč.

Oukitel MIX 2 je další z řady bezrámečkový smartphonů, které v poslední měsísích doslova atakují trh. Shodou náhod se jedná o nejčerstvější přírůstek do této kategorie. Telefon se chlubí obřím 6palcovým displejem s rozlišením 2160 x 1080. Horní a postranní rámečky jsou skutečně tenoučké, témeř nevidilné. Spodní je pak o něco širší, protož v sobě skrývá 13-mexapixelový fotoaparát a blesk. Záda jsou pak z odolného skla, do kterého je zabudovaná nejenom čtečka otisků prstů, ale také duální fotoaparát kombinující 21-megapixelový snímač spolu s 2-megapixelovým. Zajímavostí je, že fotoaparát obsluhuje řídící jednotka od Samsungu. Výhodou je i schnopnost nátáčení ve 4K a přítomnost zadního blesku.

Vnitřek telefonu ukrývá 8-jádrový procesor Helio P25 s taktem jádra 2395 GHz a grafickým procesorem Mali T880, dále pak operační paměť RAM o velikosti 6 GB, úložiště s kapacitou 64 GB rozšířitelné o paměťovou kartu až o dalších 512 GB, baterii s kapacitou 4 080 mAh, Bluetooth 4.2 a Wi-Fi 802.11a/b/g/n. Za zmínku stojí i možnost vložit do telefonu dvě SIM karty, podpora nejrozšířenější české 4G/LTE frekvence 800 MHz (B20), Android 7.0 s podporou češtiny, 3,5mm jack pro sluchátka nebo podpora rychlého nabíjení (100 % se nabíje za 90 minut). V balení pak kromě telefonu, kabelu, adaptéru a manuálu najdete i ochranné pouzdro.

Tip: Pokud při vyběru přepravy zvolíte volbu “Priority Line”, tak nebudete platit daň ani clo. GearBest během přepravy zaplatí vše za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.

Oukitel MIX 2 FB

*Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Dnes nejčtenější

.