Zavřít reklamu

Výroba nového Samsungu Galaxy S9 se již začíná rozjíždět na plné obrátky. Jihokorejský gigant totiž začal podle nejnovějších informací ve svých továrnách vyrábět nové procesory Exynos 9810, které se stanou pro příští rok vedle Snapdragonů 845  srdcem jeho vlajkových lodí.

Informace, které dnes unikly na světlo světa, jsou poměrně zajímavé a prozrazují nám například to, jak velký skok by měl mezi procesory letošními a těmi, které Samsung vloží do telefonů v přištím roce být. Nový Exynos 9810 a potažmo i Snapdragon 845 se totiž prý pyšní o 15 % vyšším výkonem a nižší energetickou spotřebou. Pokud byste si však myseli, že díky nižší spotřebě vydrží telefon o něco déle, budeme vás muset zklamat. Nižší spotřeba u procesoru bude totiž podle všeho vykoupeno vyšší spotřebou displeje, který se o něco zvětší. Nový Galaxy S9 tak pravděpodobně vydrží nabitý plus mínus stejně jako model letošní.

Poměrně zajímavou zprávou, která se dnes ve spojitosti s procesory pro nový Galaxy S9 objevila, je i ta, že chtěl Samsung procesory pro modely S9 použít už letos pro modely S8. Jejich vývoj však nejspíš nebyl dokončený a tak museli jihokorejci sáhnout po jiné a též opravdu skvělé variantě.

Ačkoliv je dnešní únik informací rozhodně zajímavý, těžko říci, zda mu můžeme přikládat velkou váhu. Na druhou stranu se však již dlouho o brzkém představení nového S9 šušká a to, že se Samsung již pouští do jeho masové výroby, by tak s ohledem na dosavadní informace nikoho nepřekvapilo. Jasno nám však do celé záležitosti vnese až sám Samsung.

Galaxy-S9-bezels FB

Zdroj: phonearena

Související články

Dnes nejčtenější

.