Zavřít reklamu

Doposud jsme poměrně sebejistě kalkulovali s tím, že se duálního fotoaparátu dočkáme jak u klasické, tak u “pluskové” verze modelu S9. Podle informací, které se dnes objevily na světových webech, však existuje reálná šance, že nám Samsung tento luxus dopřeje pouze u modelu většího.

Zdroje webu VentureBeat prý mluví jasně. Větší model se 6,2” displejem skutečně duální fotoaparát, který bude orientován vertikálně a nabídne čtečku otisků prstů pod fotoaparátem, získá. Menší model si ale musí na svůj duální fotoaparát ještě nějaký čas počkat. I přesto se však menších změn na zádech menšího modelu dočkáme. Samsung chce totiž podle zdrojů udržet vnuknout oběma modelům maximum shodných rysů, čehož docílí přesunutí skenu otisků prstů pod fotoaparát i u menšího modelu. Díky tomu se bude designu “pluskových” zad vcelku solidně přibližovat.

Těžko říci, zda se Samsung nakonec k této variantě opravdu přiklonil. Vzhledem k tomu, že chce Samsung oběma svými modely přímo konkurovat novému iPhonu X, je však použití duálního fotoaparátu pouze v jednom modelu lehce nepravděpodobné. Klasická verze je totiž mezi uživateli obrovsky oblíbená a její “očesání” o slíbený duální fotoaparát by jí do pozice rovnocenného konkurenta iPhonu X rozhodně nepasovalo. Nechme se však překvapit, jasno nám do celé zápletky vnese stejně až samotný Samsung.

Galaxy S9 concept Metti Farhang FB

Související články

Dnes nejčtenější

.