Zavřít reklamu

Pamatujete si na reklamu z minulých týdnů, ve které si Samsung dělal legraci z funkcí a designu nového iPhonu X? Vsadím se, že ano. Pokud si však myslíte, že tento vtípek Samsungu bez problému projde, pletete se.

První společností, která proti videu od Samsungu vyrazila na zteč, je americká Motorola. To na svůj Facebook umístila video, které křidélka Samsungu zase o něco přistřihuje. Společnost okomentovala video slovy “Vaši reklamu jsme si zamilovali ale myslíme, že jste trochu zapomněli na konec.” Nejlepší však bude, když si jej přehrajete celé sami.

Poměrně vtipné, nemyslíte? Všemi opěvovaný Galaxy Note8 byl minimálně v komfortu při prohlížení fotografií pokořen modelem Moto Z2 Play v kombinaci s InstaShare Projektorem od stejného výrobce a sebejistota mladíka držícího v ruce právě model od Samsungu byla rázem ta tam. Že by jej projektor přesvědčil k upgradu?

Uvidíme, zda se v následujících dnech a týdnech odpověď Samsungu či nějaké jiné technologické společnosti, která by se nesla v podobném duchu, objeví. Vzhledem k tomu, že jsou to videa poměrně úsměvná, nenásilná a mě osobně sledování těchto žabomyších válek celkem baví, se pravděpodobně ještě pár dílů pořadu “Který výrobce smartphonů dočůrá dál” dočkáme.

Motorola rekt

Dnes nejčtenější

.