Zavřít reklamu

V poslední době vás zásobujeme různými slevami na zahraniční e-shop Gearbest, který má v nabídce nejrůznější zboží už tak za poměrně lákavé ceny. Jediná nevýhoda spočívá v tom, že drtivá většina produktů je zasílána ze skladů v Asii. Někteří se tak mohou obávat nutnosti zaplatit daň a clo, i když v článku vždy uvádíme, jak objednávku uskutečnit, abyste se placení vyhnuli. Pro jiné zase představuje nevýhodu dlouhá doba dodání.

Ať už patříte do jedné, druhé či obou skupin, máme pro vás dobrou zprávu – obě uvedená negativa se nulují, protože GearBest nově otevřel sklad v České republice, konkrétně v Praze, a tak se nejenom s určitostí vyhnete dodatečné dani a clu, ale také budete mít zboží doma doslova do pár dnů.

Skvělé je i to, že zůstává doprava zdarma, zboží budete mít doma do 2-7 dnů od objednání. Mějte však na paměti, že na zboží se stále vztahuje čínská záruka a stejně tak i všechny ostatní podmínky. Na českém skladě je v současné době jen několik desítek produktů. Poznáte je tak, že je u nich na výběr sklad s označením EU-5, což je právě ten pražský. Několik takových produktů jsme již našli a dokonce tu na ně od GearBestu máme slevové kódy.

Produkty z českého skladu se slevou

Chytrý telefon Blackview BV8000 Pro za 4 960 Kč
použijte kód CZwarehouse5 a získáte slevu $16

Tablet Onda V80 Plus za 2 170 Kč
použijte kód CZwarehouse2 a získáte slevu $40

Cyhtrá váha Xiaomi Smart Weight Scale za 950 Kč
použijte kód CZwarehouse6 a získáte slevu $18

Akční kamera Elephone EleCam za 1 150 Kč
použijte kód CZwarehouse7 a získáte slevu $19

Tablet ALLDOCUBE / CUBE Free Young X5 za 3 470 Kč
použijte kód CZwarehouse3 a získáte slevu $35

Vysavač Dibea F6 2-in-1 za 2 000 Kč
použijte kód CZwarehouse4 a získáte slevu $40

EU warehouse gearbest
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Související články

Dnes nejčtenější