Zavřít reklamu

Je tomu teprve nedávno, konkrétně v létě tohoto roku, co jsme vás informovali, že Samsung představil nový ultrychlý přenosný SSD disk T5, který i přes své skutečně kompaktní rozměry nabízí nejenom slušné kapacity, ale hlavně obří přenosové rychlosti. Pokud se vám disk zalíbil, pak pro vás máme dobrou zprávu, protože nyní si jej můžete zakoupit se slevou. Stejně tak padla sleva i na rychlou microSD kartu Samsung EVO s kapacitou 128GB.

Externí SSD disk Samsung T5 je vybavený jedním USB-C portem. V balení ale kromě kabelu z USB-C na USB-C najdete také kablík z USB-C na USB-A, tedy na klasické, nejrozšířenější USB. Jinak port na disku splňuje standard USB 3.1 Gen 2, díky čemuž nabídne přenosovou rychlost až 540 MB/s. Nechybí ani podpora režimu UASP, 256bitového AES šiforování nebo zabezpečení díky speciálnímu softwaru od Samsungu. Disk je skutečně maličký, svými rozměry 7,40 x 5,73 x 1,20 cm se vám vejde do dlaně a hmotnost 51 gramů taktéž potěší. Model v akci nabízí kapacitu 500 GB a je v modrém Alluring Blue barevném provedení.

Pokud byste raději chtěli rozšířit uložiště ve svém telefonu, pak je tu pro vás sleva na Micro SDXC kartu Samsung EVO Plus. Ta splňuje podmínky standardu Class10 a hlavně se chlubí vysokými přenosovými rychlostmi díky podpoře UHS-3. Model karty ve slevě disponuje kapacitou 128 GB, což postačí na tisíce fotografií, stovky videí nebo samozřejmě na jiné soubory jako filmy, hudba apod.

Samsung SSD T5 FB

Dnes nejčtenější

.