Zavřít reklamu

Milujete svůj Samsung Galaxy S8 z velké části právě kvůli obřímu Infinity displeji? Pak vás nový model S9 nadchne. Podle informací, které jsou zatím o chystaném telefonu dostupné, se totiž jeho displej ještě citelně zvětší. Doba, kdy zabere displej celou přední stranu telefonu, je tak zase o něco blíž.

Informace, které nashromáždil a zanalyzoval web sammobile, zní zcela jasně. Displej bude tvořit v případě Samsungu Galaxy S9 89 – 90 % celého telefonu. Oproti letošním modelům tak zaznamenáme zhruba šestiprocentní navýšení, čehož Samsung dosáhne právě zúžením spodního a horního rámečku. Samotné tělo smartphonu pak zůstane prakticky beze změn a krom duálního fotoaparátu nic nového nepřinese. Modulární design, o kterém se před pár měsíci spekulovalo, tak můžeme pomalu ale jistě vyloučit.

Na spodní rámeček zapomeňte

A jak markantně se vlastně spodní a dolní rámeček displeje zmenší? Podle informátorů již zmíněného webu dokonce takovým způsobem, že spodní rámeček úplně zmizí, horní se pak zúží na minimum, které je pro technologie, které jsou v něm a pod ním umístěny, možné.

Pokud nám opravdu Samsung telefon s takto obrovským displejem představí, máme se rozhodně na co těšit. V kombinaci s duálním fotoaparátem a dokonalým skenem obličeje pro odemykání telefonu by totiž mohl vytvořit skutečně silného konkurenta iPhonu X, kterého by v mnoha ohledech dokázal i předčit. Představení je však ještě daleko.

Galaxy-S9-bezels FB

Dnes nejčtenější

.