Zavřít reklamu

Příští rok se neponese jen v duchu představení nové vlajkové lodě Samsungu Galaxy S9 či Note9. Těšit se totiž můžeme i na upgrade velmi oblíbeného a cenově poměrně dostupného Galaxy A5. Ačkoliv je jeho představení ještě poměrně daleko, víme o něm již opravdu spoustu informací a podle mnoha renderů dokonce i to, jak bude model pro rok 2018 vypadat.

Na internetu se včera objevily velmi zajímavé obrázky zachycující silikonové kryty společnosti Olixar právě na chystaných modelech a potvrzují to, o čem jsme vás již mnohokrát v předchozích týdnech informovali. Fyzické a dvě senzorová tlačítka na spodku displeje byste totiž již u nového A5 hledali marně. Jihokorejský gigant totiž s největší pravděpodobností vyslyší volání svých uživatelů po krásném Infinity displeji známém z modelů S8 či Note8 a modelu A5 jej v příštím roce skutečně nadělí.

Krom Infinity displeje nás však na telefonu již nic převratného nepřekvapí. Zadní strana zůstane téměř beze změny a přinese klasický fotoaparát s bleskem a čtečkou otisků prstů. Právě ta vzbuzuje mezi uživateli Samsungu rozporuplné reakce, protože je její umístění pro běžné užívání naprosto nevhodné. Jelikož však Samsung čtečku ze zad s největší pravděpodobností nepřesune ani u své vlajkové lodi Galaxy S9, bylo by hodně naivní v to doufat u modelu této cenové kategorie.

Na obalu můžeme vidět i fyzické tlačítko pro spuštění Bixby, která se stane v příštích letech u většiny produktů od Samsungu běžným standardem. Vypovídají o tom minimálně snahy o její zdokonalení a budování laboratoře, která by ji měla posunout zase o krůček dál.

Ačkoliv vypadají obrázky poměrně věrohodně, berte je zatím s rezervou. Je sice možné, že je mezi výrobci obalů a příslušenství informací o novém A5 o poznání více, s jistotou to však říci rozhodně nemůžeme. Nechme se tedy překvapit, zda nám Samsung model v této podobě skutečně představí či nikoliv.

Samsung Galaxy A5 Galaxy A7 2018 render FB

Zdroj: sammobile

Dnes nejčtenější

.