Zavřít reklamu

Pokud náš web navštěvujete z velké části kvůli informacím o chystaném Galaxy S9, které vám přinášíme prakticky denně, při četbě následujících řádků si přijdete na své. Ani dnes totiž pravidelnou dávku úniků informací nevynecháme. Na internetu se totiž objevily velmi zajímavé rendery krytu, které nám finální podobu nového Samsungu Galaxy S9 prozrazují.

Pokud si potrpíte na masivní kryty, nejspíš se vám ten, který můžete vidět na renderech získaných z webu BGR, zamlouvat. Ačkoliv je v tuto chvíli těžké říci, zda se jim dá věřit či nikoliv, v minulých letech se již mnoho podobných prozrazení právě kvůli návrhu krytů či podobných věcí odehrálo a finální design telefonu skutečně potvrdilo. O tom, že se jedná o skutečnou podobu nové S9, svědčí i fakt, že se prakticky 100% shoduje se všemi dosavadními úniky, které se dají s ohledem na důvěryhodnost jejich zdrojů označit za věrohodné.

Potvrzení stávajících informací

A co vlastně rendery prozrazují? V první řadě potvrzují Infinity displej, který by měl v novém těle ještě o něco málo povyrůst. Co se týče zad telefonu, ty se oproti letošnímu modelu změnily daleko více. Duální fotoaparát, který by měl být podle dostupných informací skutečně vertikální, pod sebou skýtá snímač otisků prstů. Je tedy prakticky jasné, že se Samsungu implementace čtečky otisků prstů pod displej nezdařila nebo se o ní s ohledem na to, že se rozhodla zdokonalit svůj autentizační systém skenu obličeje, vůbec nepokoušela. Ostatně, ani přední světoví analytici s integrací čtečky do modelu S9 moc nepočítali a mnohem častěji skloňovali v tomto ohledu budoucí model Note9.

Co se týče boků telefonu, ty zůstaly beze změn. Pravá strana vám nabídne klasické tlačítko pro odemykání a zamykání displeje, tlačítka vlevo vám pak umožní ovládat hlasitost a spouštět chytrou asistentku Bixby.

Uvidíme, zda se tedy výrobci krytů a leakři po celém světě trefili a předpověděli podobu chystané nové vlajkové lodi o dobrý čtvrtrok dříve. Pokud tomu tak však opravdu je, máme se rozhodně na co těšit. Už letošní model byl totiž po mnoha stránkách takřka dokonalý a jeho vylepšená verze v podobě modelu Galaxy S9 může dojem z telefonů od Samsungu ještě více vylepšit.

samsung galaxy s9 fb

Související články

Dnes nejčtenější

.