Zavřít reklamu

Jste uživateli iPhonů, ale vaše srdce vás táhne ke smartphonům od Samsungu, u kterých si však nejste jisti, zda naplní vaše očekávání? Nezoufejte. Nový projekt, který Samsung spustil na zkoušku v Jižní Koreji, vám veškerá rozhodování značně usnadní.

Jak už název projektu Galaxy Experience napovídá, Samsung chce poskytnout svým potenciálním zákazníkům s jejich produkty co nejvíce zkušeností. Zákazníkům, kteří se do projektu zapojí, proto v případě nespokojenosti vrátí bez otálení za měsíc používaný telefon jejich peníze zpět. Jediné, o co zákazníci v případě nespokojenosti přijdou, je poplatek 45 dolarů, který se hradí při přihlášení do projektu. Pokud však z iPhonu na Samsung opravdu přejdou, Samsung jim navrch přidá spoustu příslušenství, mezi které patří například Bluetooth reproduktory od JBL. Poplatek, který Samsungu při vstupu do projektu zaplatili, pak ještě navíc získají zpět.

Snad se tedy podobných akcí dočkáme v budoucnu i v našich luzích a hájích. Mezi uživateli iPhonů by se totiž jistě solidní procento těch, kteří jsou zvědaví na vlajkovou loď konkurence, našlo a projekt využilo. Měsíční poplatek 45 dolarů je navíc s ohledem na ceny vlajkových lodí Note8 a S8 ještě poměrně přívětivý a uživatelům ušetří nemalé náklady, které by mohly být v případě nespokojenosti navíc zcela zbytečné. Nechme se tedy překvapit.

Galaxy Note 8 vs iPhone X

Zdroj: sammobile

Dnes nejčtenější

.