Zavřít reklamu

Týden s Black Friday dnes odstratoval, a tak jsme ze všech stran doslova zaplavování všemožnými akcemi a nabídkami. První várku velkých slev zahájil i GearBest, který má už tak lákavé ceny, nyní ale klesly ještě o něco níže. Pojďme si tedy představit, co všechno tento gigantický internetový obchod nabízí.

V první řadě si na stránce s Black Friday akcí můžete vyzvednou slevové kódy na spotřebiče, tablety a počítače, telefony a mnoho dalších kupónů, které pak uplatníte na vámi vybrané produkty z jednotlivých kategorií. Dále zde najdete klasické slevy na vybrané produkty, mezi kterými nechybí například microSD karta od Samsungu s kapacitou 128 GB za $44,99 (cca 970 Kč) nebo třeba chytré hodinky Xiaomi Huami v přepočtu za 1 255 Kč.

Výběr slev na Samsung produkty:

V další sekci si můžete vybrat tzv. šťastné balíčky, po jejichž zakoupení dostanate předem nespecifikované příslušenství nebo jiné produkty z určitých kategoií. Dále si můžete vyzvednout kód, po jehož zadání lze získat slevu, jejíž výše je přímo závislá na ceně objednávky (čím vyšší cena objednávky, tím vyšší sleva). V předposlední sekci naleznete produkty, které dostanete zdarma k objednávkám nad $60 a $100. No a na úplný závěr tu jsou akce rozdělené podle jednotlivých značek a ktegorií.

Black Friday Gearbest FB

Související články

Dnes nejčtenější

.