Zavřít reklamu

Ačkoli oficiálně startuje Black Friday až příští týden v pátek, většina českých i zahraničních e-shopů akce spustila už s předstihem. Předvánoční nákupní horečka tak startuje o něco dříve, ale na druhou stranu sem tam se objeví skutečně zajímavé slevy, které nám ušetří tisíce korun. Jeden takový tip tu pro vás jakožto pro fanoušky Samsungu máme i dnes. Konkrétně jde o zajímavou akci na Galaxy S8, se kterou ušetříte 7 400 Kč.

Vlajkový Galaxy S8 je možné zakoupit v pěti barevných variantách. Modrou Coral Blue ale kromě Samsungu pořídíte exkluzivně jen na Alze. Dobrou zprávou je, že právě tuto variantu nyní v rámci Black Friday Alza zlevnila o 4 400 Kč, a tak modrý Galaxy S8 prodává za 17 590 Kč.

Nedávno jsme vás navíc informovali, že Samsung spustil na Galaxy S8 a S8+ akci CashBack, kdy vám po zakoupení jednoho z modelů telefonu vrátí 3 000 Kč. A právě CashBack se vztahuje i na akční Galaxy S8 u Alzy, tudíž pokud na těchto stránkách Samsungu vypníte veškeré údaje, vložíte kopii účtenky a přiložíte fotografii s číslem IMEI, pak získáte Galaxy S8 jen za 14 590 Kč (oproti původním 21 990 Kč). Jestliže vás nabídka zaujala, pak s koupí příliš dlouho neotálejte, protože podobné akční nabídky jsou na Alze rychle vyprodané.

Galaxy S8

Dnes nejčtenější

.