Zavřít reklamu

Našlapaný Huawei Honor 9 se slevou jako tip na vánoční dárek

Tisková zpráva: Ve spolupráci s internetovým obchodem Gearbest pro vás aktuálně pravidelně připravujeme nejrůznější slevové akce, a to jak na mobilní telefony, tak i na nejrůznější příslušenství a vychytávky. Tím vám tak dáváme tipy nejenom na zajímavé produkty, ale také na dárky pod vánoční stromeček. Dnes jsme si přichystali akci na smartphone Huawei Honor 9.

Honor 9 je slušně vybavený telefon za skvělou cenu. Vpředu se vyjímá 5,15″ displej s Full HD (1920 x 1080) rozlišením, pod kterým se nachází hardwarové tlačítko s integrovanou čtečkou otisků prstů. Nad displejem kromě klasických senzorů najdeme 8-megapixelový fotoaparát. Mnohem zajímavější jsou ale záda, která zaujmou skutečně zajímavým designem díky zakřivenému sklu. Překvapí i dvojice zadních fotoaparátu, kdy hlavní nabízí rozlišení 20 megapixelů a sekundární pak 12 megapixelů. Díky dvěma fotoaparátům získáte kvalitnější fotografie za horšího světla a můžete také používat optický zoom.

Uvnitř telefonu tiká 8-jádrový procesor Kirin 960 s taktem jádra 2.4GHz, sekundují mu 4GB RAM a na pro ukládání dat zde poslouží 64 GB úložiště. Externí microSD karty bohužel nejsou podporovány, ale telefon to kompenzuje tím, že pojme dvě SIM karty. Baterie se pak chlubí úctyhodnou kapacitou 3200 mAh a dobrou zprávou je, že podporuje rychlé nabíjení. Navíc telefon disponuje USB-C portem. Potěší i rychlá Wi-Fi standardu 802.11a/b/g/n/ac, Bluetooth 4.2, GPS, NFC a další. 4G anténa v telefonu podporuje i české LTE sítě, ale jen vyšší frekvence, bohužel ne tu nejrozšířenější 800 MHz. Pro uživatele je připraveno rozhraní EMUI 5.1, což je nadstavba postavená na poměrně aktuálním Androidu 7.0.

Tip: Pokud při vyběru přepravy zvolíte volbu “Priority Line”, tak nebudete platit daň ani clo. GearBest během přepravy zaplatí vše za vás. Kdyby z nějakých důvodů po vás přepravce náhodou chtěl zaplatit jeden z poplatků, stačí následně kontaktovat středisko podpory a vše vám bude proplaceno.

*Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Diskuze

  Podporuje microSD!!!

  Reagovat

  Podporuje mikro SD(má hybridní slot) a taktéž podporuje frekvence 800 MHz! Těmito nepravdami se zbytečně okrádáte o zákazníky. Doporučuji lépe si prostudovat parametry z důvěryhodných zdrojů.

  Reagovat

  A ještě jedna chyba. Nepodporuje mikro SIM, ale nano SIM. (Přesně buď dvě nano SIM, nebo jednu nano SIM spolu s mikro SD kartou díky hybrydnímu slotu.) Telefon mám, takže vím o čem mluvím. Pokud nevěříte, můžete si ověřit např. na huaweihonor.cz

  Jaromíre, měl byste pravdu, kdyby šlo o model z Evropy. Nimcéně model, na který se vztahuje akce v článku a který popisujeme, je pro Asii a proto se jedná o Dual SIM (bez hybridního slotu) a proto nepodporuje české LTE frekvence.

  Nám o zákazníky nejde, jen čtenářům dáváme tip na zajímavou akci. Telefon je levnější hlavně proto, že je z asijského trhu.

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět