Zavřít reklamu

To, že se v dílnách jihokorejského giganta v tichosti vyvíjí nový “véčkový” telefon, který se stal symbolem let minulých, jste se na našem webu již párkrát dočetli. Před pár dny jsme vám dokonce ukázali tuto novinku na reálných fotografiích. Ty však byly zachyceny v přítmí a telefon na nich tak úplně nevynikl. Naštěstí pro vás máme fotografie nové a o poznání kvalitnější.

Ačkoliv ještě Samsung příchod nového modelu nepotvrdil, je podle fotografií, na kterých je zachycen s největší pravděpodobností některý z testovacích modelů, prakticky jasné, že se jej dočkáme opravdu velmi brzy. A už podle fotografií je vcelku jasné, že o něj zájem mezi zákazníky určitě bude.

Jak můžete vidět na fotografiích, telefon vypadá opravdu moc hezky a i když se jedná o klasické “véčko”, působí díky hodnotným materiálům vcelku nadčasově. Aby taky ne, oboustranný 4,2” Full HD displej vypadá na zlato-černém těle opravdu dobře. Pokud navíc Samsung použil na záda telefonu tvrzené sklo, což tak na první pohled vypadá, luxusní nádech telefonu neodpářete.

Krasavec s dravcem v těle

Ani vnitřek se však nemusí za nic stydět. Skvělý procesor Snapdragon 835, kterému zdatně sekunduje 6GB RAM paměti a 64GB vnitřního úložiště dělá z tohoto “véčka” velmi výkonný stroj. Malou kaňkou může být lehce menší kapacita baterie, která dosahuje “jen” 2300 mAh, což je na pohon telefonu se dvěma displeji poměrně málo. Na druhou stranu se však na jeden den používání téměř se stoprocentní jistotou dostanete, takže se vaše každodenní fungování se smartphonem nezmění.

Největší otazník tak visí bezesporu nad cenou a dostupností telefonu. Většina světových webů zaměřených na toto téma se totiž domnívá, že se jej dočká v první vlně pouze trh v Číně. Nevylučují však ani možnost, že pokud bude telefon úspěšný a bude o něj zájem i na jiných trzích, může být prodáván po celém světě. Těžko však říci, kolik by si za něj Samsung účtoval. Ty nejbláznivější odhady hovoří dokonce o 2000 dolarech za kus, což by z něj udělalo nejdražší masově vyráběný telefon na světě. Jelikož však neoplývá žádnými inovativními technologiemi, bude nejspíš cena o mnoho nižší. Nechme se tedy překvapit.

sm-w2018 novy ulovek

Zdroj: sammobile

Dnes nejčtenější

.