Zavřít reklamu

Čím je představení nového Samsungu Galaxy S9 blíže, tím více informací na světlo světa uniká a prozrazuje o něm velmi zajímavé novinky. Ani dnes vás proto o pravidelnou zásobu novinek, kterými by měl Galaxy S9 disponovat, nepřipravíme.

Bezdrátová sluchátka v balení

Jednou z nejzajímavějších novinek, která byla zveřejněna na čínské obdobě Twitteru, je to, že by měly být v krabičce se Samsungem Galaxy S9 přibaleny i kvalitní sluchátka AKG. To by nebylo žádným překvapením, jelikož se Samsung k podobnému kroku již několikrát uchýlil. Podle zprávy by však měla být tato sluchátka bezdrátová. Samsung by se tak mohl pokusit svými sluchátky ve světě zaujmout a vyzvat k boji konkurenční Apple s jeho AirPody. Ty sice do krabiček k jablečným telefonům nepřibaluje, za poměrně krátkou dobu si však díky nim vydobyl ve světě bezdrátových sluchátek velkou oblibu. Jihokorejský gigant by tak na sebe svými “bezdráty” minimálně zajímavě upozornil a světu ukázal, že i s ním se musí v tomto ohledu počítat. Těžko však říci, zda k tomuto kroku nakonec Samsung skutečně přistoupí.

Fotoaparátem vyfotíte prakticky vše

Druhou novinkou, která dnes obletěla svět, je použití nové technologie zabraňující oslnění sluncem ve fotoaparátu. Díky tomu by měl být duální fotoaparát nového S9 schopný fotit prakticky všude a za jakýchkoliv světelných podmínek. Obecně je však duální fotoaparát budoucího modelu velkou záhadou a nevíme o něm prakticky nic.

Dnešní příděl novinek uzavřeme informací, která potěší všechny milovníky klasických “drátových” sluchátek. Pokud by vás totiž potenciální bezdrátová sluchátka od AKG nezaujaly, můžete si do telefonu pořád zapojit sluchátka s klasickým jack konektorem. Ten se totiž podle dostupných informací Samsung odstranit rozhodně nechystá a minimálně pro příští rok si jej na novém Galaxy S9 užijeme.

Ačkoliv jsou všechny předešlé informace poměrně zajímavé, musíme na ně nahlížet se značnou nedůvěrou. Ta sice postupem času díky novým přesnějším únikům trochu opadne, poslední slovo však bude mít stejně sám Samsung. Nechme se tedy překvapit, čím nás nakonec tento kolos z Jižní Koreji překvapí. Pokud se mu však telefon podaří alespoň tak jako letošní Note8, máme se rozhodně na co těšit.

akg-samsung-galaxy-s8-2

Zdroj: phonearena

Dnes nejčtenější

.