Zavřít reklamu

Ačkoliv jsme doposud kalkulovali s tím, že se na jaře příštího roku dočkáme nových modelů Galaxy S9 pouze v klasické a “pluskové” verzi, nejnovější zprávy jedné investiční společnosti tvrdí, že se dočkáme modelů tří. Ke dvěma klasickým modelům přibude i 4” verze S9 Mini.

Nový Mini by měl disponovat prakticky všemi funkcemi jeho větších bratříčků, byť by byl samozřejmě kvůli malému tělu ochuzen o část baterie či podobné věci. To by však nemuselo v konečném důsledku s ohledem na poměrně malý displej, který by musela baterie udržovat v chodu, znamenat žádný problém.

Konkurence pro iPhone SE?

Představení modelu Mini by bylo poměrně logickým krokem i z jiného důvodu. Jelikož chce Samsung svou větší verzí Galaxy S9 přímo konkurovat jablečnému iPhonu X, mohli bychom 4” Mini s Infinity displejem považovat za konkurenta velmi oblíbeného modelu SE. Ten už je sice nějakou dobu na pultech obchodů a jeho cena pomalu klesá, i nadále se však těší velké oblibě. Samsung však nic, co by se dalo s maličkým iPhonem SE srovnávat, nemá.

Tak či tak nesmíme považovat podobné informace za hotovou věc. Podobné spekulace se totiž vyrojili i v minulosti u modelu S7 či S8. Ani u nich však Samsung k miniaturní verzi své vlajkové lodi nesáhl. Jelikož by o ní však zájem bezesporu byl, můžeme se podobného překvapení bez problému dočkat.

A co vy? Sáhli byste po novém 4” S9 Mini nebo dáváte přednost větším 5,8”, respektive 6,2” modelům? Je totiž docela možné, že se doba kompaktních telefonů dávno pryč a uživatelé si žádají modely větší. Určitě se s námi o váš názor podělte do komentářů.

Galaxy-S9-bezels FB

Zdroj: sammobile

Dnes nejčtenější

.