Zavřít reklamu

Samsung prý připravuje 4palcový smartphone s Infinity displejem, mělo by jít o Galaxy S9 mini

Ačkoliv jsme doposud kalkulovali s tím, že se na jaře příštího roku dočkáme nových modelů Galaxy S9 pouze v klasické a “pluskové” verzi, nejnovější zprávy jedné investiční společnosti tvrdí, že se dočkáme modelů tří. Ke dvěma klasickým modelům přibude i 4” verze S9 Mini.

Nový Mini by měl disponovat prakticky všemi funkcemi jeho větších bratříčků, byť by byl samozřejmě kvůli malému tělu ochuzen o část baterie či podobné věci. To by však nemuselo v konečném důsledku s ohledem na poměrně malý displej, který by musela baterie udržovat v chodu, znamenat žádný problém.

Konkurence pro iPhone SE?

Představení modelu Mini by bylo poměrně logickým krokem i z jiného důvodu. Jelikož chce Samsung svou větší verzí Galaxy S9 přímo konkurovat jablečnému iPhonu X, mohli bychom 4” Mini s Infinity displejem považovat za konkurenta velmi oblíbeného modelu SE. Ten už je sice nějakou dobu na pultech obchodů a jeho cena pomalu klesá, i nadále se však těší velké oblibě. Samsung však nic, co by se dalo s maličkým iPhonem SE srovnávat, nemá.

Tak či tak nesmíme považovat podobné informace za hotovou věc. Podobné spekulace se totiž vyrojili i v minulosti u modelu S7 či S8. Ani u nich však Samsung k miniaturní verzi své vlajkové lodi nesáhl. Jelikož by o ní však zájem bezesporu byl, můžeme se podobného překvapení bez problému dočkat.

A co vy? Sáhli byste po novém 4” S9 Mini nebo dáváte přednost větším 5,8”, respektive 6,2” modelům? Je totiž docela možné, že se doba kompaktních telefonů dávno pryč a uživatelé si žádají modely větší. Určitě se s námi o váš názor podělte do komentářů.

Zdroj: sammobile

Diskuze

  jelikož na mobilu casto sleduji filmy a seriály, tak 4” je prilis male,,, pro mou mamu by ale byl idealni,,,mel jsem s5 mini a byl moc. maly.,dal jsem ho mame a. mam s5 a nemuzu si stěžovat.

  Reagovat

  Pro děti a ta těm co chcou jen volat a smskovat,je lepší malý displej.Pro lidí co koukaj na filmy atd.je velký displej nenahraditelný asi tak nějak,nepocitam parametry rozliseni atd.To by bylo na dlouho.

  Reagovat

  Já pořád používám 4.3″ Samsung Galaxy SII, protože mi rozměry vyhovuje a protože není moc alternativa, kromě A3 2017, která je 4,7″. Mini s rozumnými parametry jako 4,3″-4,7″, 8 jádrem, 3-4GB RAM a 32-64GB paměti by bylo fajn.

  Reagovat

  4 – 4,5” display urcite koupim.Pokud nadale nebudou na trhu,budu dal pouzivat treba celou dekadu stare telefony.Pripomenu ze napriklad 4” HTC uz mel ocelove pouzdro ktere svym provedenim chranilo kvalitni display proti rozbiti pri padu.Take se dal ovladat v rukavicich diky optickemu trackpointu. P.S.Nejsem linej pouzivat kvalitni tablet.Nelituji te volby?

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět