Zavřít reklamu

O tom, že se záda chystaného Samsungu Galaxy S9 oproti letošnímu modelu hodně změní, jsme vás již před pár dny informovali. Doposud jsme však vycházeli spíše z dohadů a spekulací. Nyní se však dostaly na světlo světa CAD výkresy, které by měly přesnou podobu nového Galaxy S9 prozrazovat.

Pokud jsou výkresy věrohodné, můžeme se těšit na opravdu zajímavé novinky. Duální fotoaparát, který s největší pravděpodobností nový Galaxy S9 obdrží, bude totiž umístěn nikoliv horizontálně jako tomu je u veleúspěšného Note8, ale vertikálně. Snímač otisků prstů se pak posune z klasického místa na boku až pod samotný fotoaparát. To by k němu mohlo zajistit podle mnoha zahraničních diskutérů daleko komfortnější přístup. Navíc by spolu s duálním fotoaparátem dotvářel pěkný dojem celistvosti, o což Samsungu u jeho produktů samozřejmě jde.

galaxy-s9-cad-leaked-1-720x428
Zdroj: Redakce Samsung Magazine
galaxy-s9-cad-leaked-2-497x540
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Když se pak zadíváme na stranu přední, spatříme na ní obří Infinity displej s rámečky, které jsou oproti letošnímu modelu o poznání užší. Celkově však bude letošní model s tím pro příští rok opravdu velmi podobný. Není se však čemu divit, již před časem totiž Samsung v jednom z rozhovorů uvedl, že se minimálně v případě budoucího Note9 z velké části zaměří hlavně na dotažení některých nedostatků letošního modelu. Stejný scénář se tak dá předpokládat i u nového S9.

I přes poměrně jasný popis však berte tyto informace se značnou rezervou. Ačkoliv si obecně Samsung na utajování svých produktů příliš nepotrpí a úniky z jeho řad vídáme často, stoprocentní jistotu o tom, jak budou jeho produkty vypadat, získáme stejně až s jejich oficiálním představením. Pokud však budou stejné jako koncepty, které vám na našem webu poměrně často představujeme, máme se určitě na co těšit. Nechme se však překvapit.

Galaxy-S9-bezels FB
Zdroj: Redakce Samsung Magazine

Zdroj: phonearena

Související články

Dnes nejčtenější