Zavřít reklamu

Ačkoli se to mnohým zatím nezdá, Vánoce se již nezadržitelně blíží a pokud rádi objednávate dárky ze zahraničí, pak je nejvyšší čas již začít s výběrem. Pokud hledáte nějaký vhodných technologický dárek, pak tu pro vás dnes máme jeden tip na chytré hodinky Zeblaze THOR 3G. Navíc ve spolupráci se zahraničním e-shopem GearBest jsme si pro vás přichystali na hodinky zajímavou slevu.

Zeblaze THOR jsou chytré hodinky, které svým designem tak trochu připomínají Samsung Gear S2. Jejich tělo je zhotoveno z nerezové oceli a doplněno tradičně o gumový řemínek (na výběr je mezi černým a červeným). Hlavním prvkem hodinek je 1,4palcový AMOLED displej s rozlišením 400×400 pixelů, který je chráněný odolným sklem Corning Gorilla Glass 3. Na boku těla kromě domovského tlačíka, mikrofonu a reproduktoru kupodivu nalezneme i 2-megapixelový fotoaparát, tudíž je možné s hodinkami (i potají) pořizovat fotografie.

Uvnitř pak tiká 4-jádrový procesor o taktu 1GHz, kterému sekunduje RAM o velikosti 1 GB. Systém a data se vměstnají na úložiště s kapacitou 16 GB. Za zmínku rozhodně stojí, že do hodinek můžete vložit i SIM kartu a využívat tak naplno jejich funkce bez telefonu. Zeblaze THOR podporují 3G sítě, a to dokonce i na českých frekvencích. Spolu se slotem na SIM kartu nechybí na spodku těla ani snímač srdečního tepu, který je pro zajímavost z dílny Samsungu.

O správný chod hardwaru se stará Android ve verzi 5.1, a tak kromě snímání srdečního tepu nebo počítání kroků nabízí Zeblaze THOR i podporu notifikací, budík, GPS, připojení k Wi-Fi, počasí, hudební přehrávač nebo třeba vzdálené ovládání fotoaparátu na telefonu. Stejně tak nechybí různé fitness funkce a mnoho dalšího. Na hodinkách najdete i tradiční Google Play Store, a tak si případně můžete i další aplikace doinstalovat.

Zeblaze THOR FB

Dnes nejčtenější

.