Zavřít reklamu

Vypadá to, že se představení nového Samsungu Galaxy S9 blíží opravdu mílovými kroky k nám. V minulých týdnech jsme vás již několikrát informovali o tom, že se Samsung vývojem nové vlajkové lodi intenzivně zabývá a chce ji představit už na začátku příštího roku. Podle nejnovějších zpráv z Jižní Koreje to však vypadá, že je vývoj již prakticky ukončen a již na začátku prosince se spustí hromadná výroba.

O tom, že se Samsung snaží urychleným vývojem svého S9 co nejlépe konkurovat odvěkému rivalu Apple a jeho iPhonu X, není pochyb. Logičtější důvod, proč se nástupce skvělé S8 dočkáme již velmi brzy, totiž rozhodně nenajdete. Nebude však časový pres, se kterým se inženýři v Jižní Koreji potýkali, ve výsledku na škodu? Podle všech dostupných informací ne.

Velikost se nezmění, vychytávky však přibudou

Samsung se totiž přidrží v příštím roce osvědčených velikostí letošního S8, S8+ a Note8, které si jejich uživatelé zamilovali a ty ještě o pár stupínků vylepší. U Galaxy S9 se tak krom zvětšení displeje dočkáme například i duálního fotoaparátu, který známe z letošního Note8, či daleko přesnější sken obličeje. Zdroje naopak vylučují implementaci skenu otisků prstů pod Infinity displej, který není ještě stoprocentně dokončen. Pokud jste tedy odpůrci jeho umístění na zádech telefonu, ani v příštím roce vás Samsung nepotěší.

Největším lákadlem bude bezesporu fotoaparát

Právě duální fotoaparát by měl být pro fanoušky jihokorejské značky tím největším lákadlem. Samsung si na něm totiž dává podle všech dostupných informací opravdu záležet. I ono brzké spuštění výroby je prý z velké části zapříčiněno právě složitostí fotoaparátu. Jihokorejský gigant se tím snaží eliminovat případné výrobní potíže, na které narazil již zmiňovaný Apple a jeho iPhony X jsou i kvůli tomu na světovém trhu poměrně nedostatkovým zbožím.

Uvidíme, s čím na nás tedy Samsung nakonec na jaře vyrukuje. I když to podle dostupných informací nevypadá na žádnou obří revoluci, máme se určitě na co těšit. Ostatně, i samotné dotažení letošních modelů k dokonalosti by mohlo na konkurování iPhonu X stačit. Fotoaparát, lepší sken obličeje či daleko větší výkon však kvalitu telefonu podtrhne o poznání více.

Galaxy-S9-bezels FB

Zdroj: phonearena

Dnes nejčtenější

.