Zavřít reklamu

Nadšení z nového Samsungu Galaxy Note8 v Jižní Koreji stále neopadává. Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že se v domovské zemi Samsungu prodává tento skvělý telefon po tisícovkách kusů denně. Dnes nám tamní prodejci ohlásili další překonaný milník.

Nový Note8 je na pultech obchodů v Jižní Koreji teprve něco málo přes jeden měsíc a už stihl překročit jednomilionovou hranici prodaných kusů. Obrovská vlna zájmu, na které se telefon veze prakticky od svého představení, tak prakticky vůbec neopadá, ba naopak. Enormní zájem podle některých prodejců ještě více narůstá a denní prodej dvaceti tisíc kusů už nikoho moc nepřekvapí.

Vznik nového fenoménu?

Tak obří zájem, jakému se nový Note8 těsí, pravděpodobně neočekával ani samotný Samsung. Jeho loňský model si jen pro představu objednalo v předobjednávkách na 380 000 uživatelů, letošní model pak více než 800 000. Rozdíl v zájmu je tak opravdu markantní a o kvalitě telefonů lecco vypovídá.

Šílenství okolo nákupů Note8 na jihokorejském trhu posílí Samsung v těchto dnech i vypuštěním nové barvy Maple Gold. Zákazníci si totiž mohli doposud vybrat “pouze” z černé, šedé a modré varianty. Zlatá novinka si tak své uživatele určitě najde.

Uvidíme, jak se budou prodeje Note8 dařit i nadále. Na scénu totiž přichází nový silný hráč v podobě iPhonu X, který by mohl v mnoha ohledech Note8 směle konkurovat. Nechme se tedy překvapit, zda zůstanou Jihokorejci věrní své domácí značce či přeběhnou ke konkurenci.

Galaxy Note8 FB 2

Zdroj: sammobile

Dnes nejčtenější

.