Zavřít reklamu

Rivalita mezi Applem a Samsungem asi nikdy nedosáhne konce. Obzvlášť po nové reklame Samsungu, kterou dnes společnost vypustila do světa, se míru mezi společnostmi a jejími fanoušky jen tak nedočkáme. Jihokorejci totiž doslova přilili benzín do ohně, jelikož si ve svém novém reklamním spotu trefně utahují z Apple fanoušků a jejich posedlosti po iPhonech.

Minutová reklama startuje v roce 2007, kdy před Apple Story stáli nadšenci na první iPhone. Ani hlavní hvězda reklamy si nemohla jeden z nových iPhonů nechat ujít. Následně se přesunujeme do roku 2010 k iPhonu 3GS, kde Samsung upozorňuje na nerozšířitelnou pamět a tedy na nedostatek úložiště pro fotografie.

Následuje iPhone 5s a jeho stále malý displej. Poté se dostáváme do roku 2015, kdy se čekání ve frontě na nový iPhone nezdá tak úžasné, jak by se mohlo na první pohled zdát. S příchodem roku 2016 Samsung upozorňuje, že iPhony stále nebyly voděodolné (ačkoli se ke konci roku představil iPhone 7 s voděodolností) a při jeho záchraně před utopením vám zbývalo tak akorát vyzkoušet misku s rýží.

Přišel rok 2017 a spolu s ním absence 3,5mm jacku u iPhonu 7 a 7 Plus, kterou je v některých případech potřeba řešit redukcemi. Samsung upozorňuje i na absenci bezdrátového nabíjení a na stále obří rámečky okolo displeje.

Letos však Apple téměř vše dohnal – nový iPhone X má rychlé i bezdrátové nabíjení, je voděodolný a nabízí povedený displej s minimálními rámečky. Je však už pozdě, než iPhone stihl dospět, někteří fanoušci už přešli k dávno dospělému Samsungu, a to i včetně naší hlavní postavy.

Samsung si utahje z Applu reklama

Dnes nejčtenější

.