Samsung si v nové reklamě trefně utahuje z Applu a jeho iPhonů za posledních deset let

Rivalita mezi Applem a Samsungem asi nikdy nedosáhne konce. Obzvlášť po nové reklame Samsungu, kterou dnes společnost vypustila do světa, se míru mezi společnostmi a jejími fanoušky jen tak nedočkáme. Jihokorejci totiž doslova přilili benzín do ohně, jelikož si ve svém novém reklamním spotu trefně utahují z Apple fanoušků a jejich posedlosti po iPhonech.

Invalid post ID.

Minutová reklama startuje v roce 2007, kdy před Apple Story stáli nadšenci na první iPhone. Ani hlavní hvězda reklamy si nemohla jeden z nových iPhonů nechat ujít. Následně se přesunujeme do roku 2010 k iPhonu 3GS, kde Samsung upozorňuje na nerozšířitelnou pamět a tedy na nedostatek úložiště pro fotografie.

Následuje iPhone 5s a jeho stále malý displej. Poté se dostáváme do roku 2015, kdy se čekání ve frontě na nový iPhone nezdá tak úžasné, jak by se mohlo na první pohled zdát. S příchodem roku 2016 Samsung upozorňuje, že iPhony stále nebyly voděodolné (ačkoli se ke konci roku představil iPhone 7 s voděodolností) a při jeho záchraně před utopením vám zbývalo tak akorát vyzkoušet misku s rýží.

Přišel rok 2017 a spolu s ním absence 3,5mm jacku u iPhonu 7 a 7 Plus, kterou je v některých případech potřeba řešit redukcemi. Samsung upozorňuje i na absenci bezdrátového nabíjení a na stále obří rámečky okolo displeje.

Letos však Apple téměř vše dohnal – nový iPhone X má rychlé i bezdrátové nabíjení, je voděodolný a nabízí povedený displej s minimálními rámečky. Je však už pozdě, než iPhone stihl dospět, někteří fanoušci už přešli k dávno dospělému Samsungu, a to i včetně naší hlavní postavy.

Diskuze

  Trefný. Můj příběh. Po počátečních nadšeních z iP 3, 4, 5 a ještě i snad 6 + jsem loni pochopil, že není cesta dál. iP 7 byl prostě propadák, slušně řečeno. Za rok vystřídán SGS 6 Edge+, SGS 7 Edge, SGS 8 +. Aktuálně Note 8 a naprostá spokojenost. JAk telefon, tak systém. Nechápu, že jsem vydržel tolik let v pekle. Ale zase musím uznt, že jako první opravdu dobrej Samsung byl až tak SGS 5. Od SGS 6 je top i zpracování. Vzpomínám na tragický zpracování SGS 2. Ale to je pryč a Apple čumí konkurenci do vejfuku.

  Reagovat

  ano proto v benchmarku starej iPhone 7 převálcoval novej, již ale nevybuchující, Note 8.

  Reagovat

  Tak on ten benchmark,je trochu zcestný,když každý přístroj pracuje trochu s jiným rozlišením displeje kde iphone procesor nemá takovou praci nakrmit malé rozlišení displeje oproti velkému rozlišení u samsungu

  Ja jsem mel vzdy Android telefon – Sony, Lenovo apod. Naprosto jsem nikdy nemel problem , ze by mi neco chybelo v porovnani s iOS. Pokud clovek nedela vylozene aplikace pro iPhone (pracovne), tak Androidi high-end nebo i upper-middle class telefon mu udela stejnou nebo lepsi funkci za tretinovou cenu…… Jsem profesional v IT oblasti (programovani) btw….

  Reagovat

  hehe no nejak nie si spokojný z tými haraburdami za rok vymeniť 4 samšity a niekto tu keca že iPhone x je drahý 1400€ je stále menej ako 4×700€ – 3×250€ čo dostaneš za 3 mesiace používanú haraburdu od samšhitu + androprd systém 😀 😀 😀

  Reagovat

  Typický apple fanboy… Samšit? píše se to sh*t, kdyžtak… Ale to ty nedokážeš pochopit 😉

  jo tak to je dobrý a ten chlápek na konci s tím účesem 😀 chvilku mi to trvalo, ale dobrá narážka na ten výřez display-e

  Reagovat

  Zvláštní, že konkurence ve videu nastupuje až po 6ti letech po vydání prvního iPhonu. To totiž začal být samsung konkurence schopný. Musím říct, že já se svou Samsung i900 Omnia, což byla vlajková loď, jsem svému spolužákovi s iPhone záviděl. Ať už ten skvělý kapacitní display, který se dal ovládat i dvěma prsty, nebo iOS, zatím co já se patlal se starými Windows mobile.

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět