Zavřít reklamu

Ačkoliv je nový Samsung Galaxy Note8 v prodejích nevídaně úspěšný a podle těch nejoptimističtějších prognóz by mohl v prodejích dokonce konkurovat vlajkovým modelům S8 a S8+, jihokorejský gigant neusíná na vavřínech a pomalu připravuje jeho nástupce.

Jestli jsme si doposud mysleli, že je vývoj nového Note9 teprve na začátku, nejspíš jsme se mýlili. Podle informací z dodavatelského zdroje Samsungu, které před pár dny unikly, to totiž vypadá, že se vývoj Note9 pomalu blíží ke konci. V prvních měsících příštího roku by totiž měla začít pilotní produkce komponentů pro model “Crown”. Právě takového označení by měl podle zdroje nový Note9 mít a vystupovat pod ním až do samého oficiálního představení.

Koncept Galaxy Note9 od Techconfigurations:

Spíš než revoluci přinese vylepšení stávajících funkcí

Jelikož je do představení nové generace Note opravdu daleko, moc detailů o něm zatím nevíme. Žádná obří změna by však přijít neměla. Podle zpráv z Jižní Koreji se totiž Samsung zaměří spíše na zdokonalení stávajícího modelu, u kterého vylepší fotoaparát či S Pen. Hojně se též spekulovalo o integrované čtečce otisků prstů pod displejem. Jelikož se však Samsung s největší pravděpodobností zabývá novým systémem pro sken obličeje pro modely S9 a S9+, který by měl zdatně konkurovat jablečnému Face ID, dá se jeho použití očekávat i v modelu Note9.

Kdy se nového Note9 dočkáme?

Celkově bude model Note9 velmi zajímavým telefonem. Před nějakým časem se totiž vyrojily informace, které naznačovaly, že se Samsungu opět podařilo prosadit to, aby měl jeho model Galaxy S9 privilegium v podobě čipsetu Snapdragon 845, který by směl v prvních měsících používat pouze on. Mohlo by se tedy teoreticky stát, že se tohoto čipsetu dočkáme i u Note9, který by mohl být kvůli exkluzivitě čipu, představen zase o něco dřív. Ostatně, ze strany Samsungu by to bylo vcelku logické. I svůj Galaxy S9 se totiž chystá představit o něco dříve.

Galaxy Note9 concept FB

Zdroj: phonearena

Dnes nejčtenější

.