Zavřít reklamu

Ačkoliv jsme na nový Samsung Galaxy Note8 slyšeli doposud jen samou chválu, vypadá to, že ani on drobným závadám neunikne. Na technologických fórech celého světa se totiž začaly stále častěji objevovat příspěvky, ve kterých si uživatelé stěžují, že jim jinak bezproblémový telefon čas od času zamrzne.

Příčina problému sice zatím známa není, většina příspěvků v diskuzi má však společného jmenovatele – aplikaci Kontakty či chybu zapříčiněnou voláním či sms. Právě při těchto úkonech je míra selhání přístroje značnější. Samsung tak alespoň může těšit to, že je chyba s největší pravděpodobností pouze softwarového rázu a své telefony chybně nevyrobil.

Tak či tak jsou jediná řešení tohoto problému buď tvrdý restart nebo vybití baterie. Bohužel je však toto řešení pouze krátkodobé. Uživatelé totiž hlásí, že i přes snahy typu obnovit tovární nastavení, odinstalovat aplikace či vyčistit vyrovnávací paměť se nepříjemné chyby nezbavili a museli své telefony znovu “nakopnout” poměrně násilnou cestou.

Jedinou útěchou tak může být jen to, že se poměrně brzy dočkáme nové verze operačního systému Android. Oreo je totiž už za dveřmi a po novém roce se zřejmě na telefony jihokorejského giganta chystá. Doufejme tedy, že se přechodem na něj tato chyba odstraní a jinak dokonalým telefonům nebude špinit pověst už opravdu nic.

Galaxy Note8 FB

Zdroj: gsmarena

Dnes nejčtenější

.