Zavřít reklamu

Není to tak dávno, co spustil Samsung podporu své chytré asistentky Bixby na telefonech po celém světě. Zatím si však museli její uživatelé vystačit pouze s angličtinou a korejštinou. Jihokorejský gigant však na podpoře dalších jazyků usilovně pracuje a další jazyk brzy vypustí do světa.

Další zemí, jejíž mateřštinu Bixby ovládne, bude lidnatá Čína. Tamní zástupci Samsungu už dokonce první beta testy spustili a vyzvali zapojené testry, ať se snaží s Bixby komunikovat co možná nejvíce. Celé testování, které má skončit na konci listopadu, by pak mělo postupně přejít do klasického ostrého provozu, díky kterému si již asistentku užijí všichni.

Testuj novou technologii a ještě si u toho vydělej

Podle dostupných informací jsou zatím Číňané z testování nadšení a pustili se do něj s plnou vervou. Všech patnáct tisíc míst, které Samsung pro beta testery vyhradil, totiž zmizelo takřka mrknutím oka. Není se však čemu divit. Celý systém testování je postaven formou soutěže, která testery na konci měsíce odmění. Devět set nejaktivnějších uživatelů dostane od Samsungu příjemnou prémii začínající na 100 jüanech, tedy něco kolem tří set korun.

Snad se tedy v budoucnu dočkáme podobného testování i u nás. Mnoho z nás by se do podobného projektu zapojilo i bez nároku na honorář. Tak snad brzy.

Bixby FB

Zdroj: sammobile

Související články

Dnes nejčtenější

.