10 otravných vět a vtípků, které slýchávají uživatelé Samsungu

Rivalita mezi Applem a Samsungem nepanuje jen na úrovni společností, ale o poznání větší boj se mnohdy odehrává mezi fanoušky jednotlivých značek. Android uživatelé rádi zesměšňují příznivce Applu a jeho produktů, kteří ale také moc rádi vrací úder a obvykle se jejich nejoblíbenějším terčem stávají telefon od Samsungu.

Loňské fiasko s vybuchujícím Galaxy Note7 vše ještě zesílilo a Apple komunita měla rázem nepřeberné množství vtípků, které my, jakožto majitelé smartphonů od Samsungu, musíme mnohdy vyslechnout. Právě proto jsme vybrali deset z nich, které zaznívají nejčastěji a doufáme, že si při jejich čtení minimálně pobavíte.

1) „Ty si si koupil Samsung? Tak to je bomba… doslova bomba.”
2) „Vždyť to vypadá spíš jako tablet.”
3) „Dej to ode mě, ještě to vybouchne.”
4) „Nechápu, proč jsi si nekoupil radši iPhone, Samsung je k ničemu.”
5) „Tak ten tvůj Samsung bych nechtěl ani zadarmo”
6) „Taky jsem měl Samsung (Samsung Galaxy Y za 1Kč od O2), strašně se sekal, tak jsme si koupil iPhone. Android už bych nikdy nechtěl.”
7) „Ten tvůj telefon je strašně malej do ničeho bych se netrefil.” (O týden později se chlubí malou ojetým iPhonem 4s z bazaru.)
8) „Samsung jsi si koupil beztak jen proto, že nemáš na iPhone”
9) „Kolik si za tu šunku dal? 20 tisíc? To bych si teda radši koupil iPhone.”
10) „iPhone a iOS jsou beztak nejlepší, proč by je jinak používalo tolik uživatelů?”

Diskuze

  Docela to sedí 🙂 nejlepší je když jablíčkářovi řeknu že jeho jen složenina od Samsungu a ostatních výrobců a vyvrací to tím že Apple je jen jeden :-D.

  Reagovat

  Je pravda že uživatelé fapplu jsou většinou lehce slabomyslní, ale nechápu úplně smysl článku. To co jste prezentovali nejsou ani vtípky ani moc otravné, jenom poukazují na ignoranci.

  Reagovat

  Rozhodoval jsem se mezi SG Note 8 a nebo čekáním na IPX a nakonec tedy vyhrál Note, avšak tyto žabomyšší války nechápu, obojí jsou skvělé stroje, obojí má skvělý potenciál, funkčnost, výbavu… Je to věc jednotlivce co upřednostňuje a ty moulové s narážkami na vybuchující baterky od samsungu sáhněte do svých řad také… děje se vám totéž… nejde o značku, ale o technologii a proces výroby… Umysl dobrý ale nedotažený jak u Samsungu tak u Applu. Jinak žádná výhrada ani proti jednomu či druhému…

  Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět